Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

MirellaB 14:08, 05 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Nawóz do pomidorów stosujecie do kwiatów muszę spróbować
I do Red Baron ale fajnie wiedzieć
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
zabaewa 12:38, 15 lip 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Witajcie po dłuższej przerwie. Nie było mnie nie z powodu urlopu tylko z powodów zdrowotnych. Krótko mówiąc - na początku miałam doła i nawet nie chciało mi się pisać cokolwiek, potem miałam okres biegania po lekarzach po to tylko, żeby potwierdzić diagnozę i kolejny raz wkuć się na państwową służbę zdrowia, która przy tzw. szybkiej ścieżce i zielonej karcie raczyła mnie ustawić na zabieg gdzieś pod koniec roku. A na koniec dzięki prywatnej służbie zdrowia - przy pierwszej wizycie, po kilkunastu minutach leżałam już na stole operacyjnym i po kolejnych 40 minutach byłam po zabiegu. Teraz czekam na wyniki i.... nic nie mogę robić, co najwyżej wskazywać palcem wskazującym
Noo... w każdym razie jestem, żyję, zamierzam żyć tylko jakiś czas będę niezdatna do prac ogrodowych, fotografowania (bo mi dźwigać nie wolno), prac domowych itp. Poza tym z racji opatrunku w okolicach oczu nie mogę zakładać okularów więc niewiele widzę - czytać się nie da, oglądać telewizji też nie, potykam się o schody, krawężniki itp, prowadzić samochód nie mogę. Pozostają e-booki i słuchowiska radiowe...

Asia - sama widzisz, że w ten plener trzeba będzie później się udać...

Przemku- cieszę się, że u Ciebie papryczki dojrzewają - jest nadzieja na nasionka

Mirelko - nawóz do pomidorów (ja używam magicznej siły do pomidorów) jest świetny do wszystkiego
A po deszczach i wichurach położyło mi mnóstwo kwiatów - róże też swoje dostały. I zbierałam z ogrodu krzesła, konewki, wiaderka i wszystko co mogło latać...

Trochę zdjęć w ogrodzie zrobiłam - ale nie mam jak obrabiać... nie widzę bez okularów - a teraz piszę z nosem 10 cm przed ekranem...

Buźki dla Wszystkich
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Gardener27 13:09, 15 lip 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Oj ... Ewa to się porobiło u Ciebie Tak się właśnie zastanawiałem gdzie nam przepadłaś i teraz już wszystko wiem Myślami jestem z Tobą i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia Odpoczywaj dużo, nie przemęczaj się a wszystko będzie dobrze Pozdrawiam serdecznie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
wiunia 20:34, 15 lip 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Ewuniu wracaj do zdrowia szybciutko, a tymczasem korzystaj z uroków leniuchowania w ogrodzie na leżaczku
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Iwk4 02:49, 17 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewuniu, zdrówka życzę. Trzymaj się.
____________________
Ogródek Iwony II
iwonadm 05:28, 17 lip 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Też przyłączam się do życzeń duuuużo zdrowia i odpoczynku
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
zabaewa 22:54, 19 lip 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Dzięki za słowa wsparcia. Nie macie pojęcia jak trudne jest "nicnierobienie" Wszystko mi zarasta a ja nicnie mogę poradzić. Jedyne co to codziennie zbieram tak z litrowy słoik ślimakôw. Ostatnio na trochę zakładam okulary na czubek nosa, żeby trochę poczytać albo pooglądać w tv. W czwartek zdejmują mi szwy. Wygląda też na to, że przeszczep się przyjmuje, ale poczekajmy , bez przedwczenej radości. Jeszcze histlpatolog musi się wypowiedzieć. Ech życie...
Czytam też ieści z Waszych ogrodów. Mam nadzieję, że ostatnie burze nie narobiły dużych strat.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Warmia 22:42, 23 lip 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Ewcia, szybkiego powrotu do zdrowia. Spotkanie czeka Miało być, ale spotkamy się pewnie wszystkie jak wyzdrowiejesz. Będzie dobrze, jesteśmy z Tobą
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Mathildis 23:37, 23 lip 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Nie lubię problemów zdrowotnych a tym bardziej państwowej służby zdrowia...

Trzymam kciuki za szybki powrót do formy...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
MirellaB 00:44, 24 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ewuniu, a ja się zastanawiałam dlaczego Ciebie nie ma? Życzę Ci wszystkiego dobrego Wracaj szybko do zdrowia, spotkać się miałyśmy pamiętasz ?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies