Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

anna_g 09:16, 11 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
A ja jak to zwykle w weekend odwyk od O. mam W weekend duuuużo zajęć wszelakich i różnorakich, a tak poza tym to się błąkam po Waszych wątkach bo u mnie specjalnie nic się nie dzieje... Ogród statyczny, spokojny, tak sobie trochę żyje życiem własnym - ja tylko czasem coś przytnę, utnę, podkoszę, lekko przekopię... ale teraz to już szału nie ma - kolejne zmiany i rewolucje to już raczej wiosną
Miłego dnia dla każdego
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kindzia 12:21, 11 sie 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Rewolucje planujesz??? Jakie???

Macham z pracy
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anna_g 12:39, 11 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kindzia napisał(a)
Rewolucje planujesz??? Jakie???

Macham z pracy


Kindzia - a gdzie tam do wiosny Wiosna zawsze sprzyja rewolucjom W tym roku zrobiłam sobie kilka rabat - w przyszłym będą - mam nadzieję, kolejne pomału, po trochu, na tyle ile mam sił... ale jakieś tam plany mam Cieszy mnie to że ludzie przechodząc koło naszego ogrodu chwalą, mówią, że ładnie, że zadbany, że zwracają uwagę, że mnie ciągle w nim widzą pracującą To fajne jak ktoś zauważa zmiany na plus - choć trzeba przyznać, że ten ogród zawsze w jakiś sposób uwagę zwracał. W przyszłym roku - rabata przed domem - z ciurkadełkiem - bo teraz to już zostanie taka niedorobiona, i początki rabaty niedaleko studni, do tego hortki potrzebuję oraz poszerzenie różanko bylinówki Ot, takie plany
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 13:33, 11 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)


Kindzia - a gdzie tam do wiosny Wiosna zawsze sprzyja rewolucjom W tym roku zrobiłam sobie kilka rabat - w przyszłym będą - mam nadzieję, kolejne pomału, po trochu, na tyle ile mam sił... ale jakieś tam plany mam Cieszy mnie to że ludzie przechodząc koło naszego ogrodu chwalą, mówią, że ładnie, że zadbany, że zwracają uwagę, że mnie ciągle w nim widzą pracującą To fajne jak ktoś zauważa zmiany na plus - choć trzeba przyznać, że ten ogród zawsze w jakiś sposób uwagę zwracał. W przyszłym roku - rabata przed domem - z ciurkadełkiem - bo teraz to już zostanie taka niedorobiona, i początki rabaty niedaleko studni, do tego hortki potrzebuję oraz poszerzenie różanko bylinówki Ot, takie plany


Anulka .. Toż to wileelgasna rewolta na wiosnę się szykuje ..aaa....juz nie mogę się doczekać

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:37, 11 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)
Astry to nie tylko u mnie... we wrześniu to ja już sama nie wiem co będzie kwitło... może śnieg spadnie czy cuś


Anulka...ja Ciem proszem .. Litości śnieg ... Brrrrrrrrr....

Ps.bonzaj w kamieniorach wygląda powalająco
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Milka 13:49, 11 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Fajnie, ze ludzie doceniają wkład w upiększanie otoczenia, u mnie zza muru nic nie widać, ale sąsiedzi z okien patrzą na ogród i stale się dziwią, że mi się chce tak orać w ogrodzie, a dla mnie to przyjemność
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 14:26, 11 sie 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Aniu, kwiatki zachwycają.....bonsai zyskał na jakości w tych kamykach a te budleje fioletowe to takie są...i werbena zakwitła i szałwie co sadziłyśmy. Powoli i do przodu , tak jak ja

a u mnie Dollary rozdaję i dla Ciebie sfotografowałam (oczywiście jakość zdjęćprzy Twoich )
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anna_g 15:24, 11 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ela a bo ja na wiosnę to siły i chęci do pracy mam i werwę więksiejszą do rewolucji W te upały to tylko tak na bieżąco daję radę A poza tym jakoś tak lepiej mi się robi w ogrodzie na wiosnę choć wiem, że jesień też jest dobrą porą do sadzenia i zmian

Irenko - no to jest jedyna korzyść z posiadani ogrodu "na patelni", że ktoś przechodząc może się przyjrzeć i coś mu się spodoba. Innych korzyści z całkiem odsłoniętego ogrodu nie widzę Ale działam pokątnie ku zaslonięciu trochę zostawię - niech se patrzom Pozdrawiam

Ula bonsaj w kamykach też mi się podoba - obok posadziłam firletkę - przyjmuje się, i jeszcze obok - irgę która koniecznie chce u mnie rosnąć choć jej nie kocham wyprowadzę ją na pień - choć trochę krzywy i zobaczymy co wyjdzie Po Dollary to ja lecęęęęęęę.... Buziaki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
AgnieszkaW 16:02, 11 sie 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, zaglądam do Ciebie i czytam, że jakies plany na wiosnę? Polar Beer to bardzo ładna horti, też mam, ale młody (już kwitnący) krzaczek Śliczne fotki nasienników powojnika Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
malgorzata_s... 16:28, 11 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Aniu a ja sama nie wiem czy jeszcze cos w tym roku dzialać czy nie
Zobaczy się we wrzesniu U mnie znowu burza i leje jak z cebra. Buziam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies