Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

anna_g 09:22, 12 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Aga - powojniki po kwitnieniu też mi się podobają Polar Bear całkiem fajnie mi rośnie, ale chyba w tym roku jednak nie zakwitnie. Na wiosnę zawsze są jakieś plany bo i tęsknotę do pracy w ogrodzie zima obudzi Pozdrawiam

Gosiu - ja jakoś jesienią to ciężko mam zmiany robić. Raczej do "zimowego snu" się przygotowuję U mnie wczoraj też padało ale spokojnie - i chwała bogu bo zapowiadali znowu "koniec świata" - uffff szczęśliwie się obeszło... Mam nadzieję, że u Ciebie szkód nie zrobiło. Buziole
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 15:45, 12 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)


[b]Gosiu
- ja jakoś jesienią to ciężko mam zmiany robić. Raczej do "zimowego snu" się przygotowuję U mnie wczoraj też padało ale spokojnie - i chwała bogu bo zapowiadali znowu "koniec świata"


Mam dokładnie tak samo..wszelkie rewolty planuję raczej na wiosnę,może rzeczywiście to z powodu " snu zimowego "

A teraz po raz kolejny doszłam do wniosku ze to jednak fajnie nie mieć telewizora , boczłeka takie " nowinki " o końcu swiata omijają i zdrowszy jest .. W każdym razie melduję ,że u mnie końca świata nie stwierdzono

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malgorzata_s... 16:46, 12 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Aniu położyło tylko hortkę świeżo posadzoną ale palik dostała i jest OK

Dziś znowu pada
Buziam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 23:36, 12 sie 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Znowu powódź zapowiadali? Dobrze, że nie słyszałam, przynajmniej się nie martwiłam.

Kawał rewolucji planujesz, patyczki dla Ciebie rosną
Róże jeszcze będziesz dosadzać? Aleś się rozkręciła
Ale plac masz, na długo Ci miejsca starczy

Macham
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anna_g 16:30, 13 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)


Mam dokładnie tak samo..wszelkie rewolty planuję raczej na wiosnę,może rzeczywiście to z powodu " snu zimowego "

A teraz po raz kolejny doszłam do wniosku ze to jednak fajnie nie mieć telewizora , boczłeka takie " nowinki " o końcu swiata omijają i zdrowszy jest .. W każdym razie melduję ,że u mnie końca świata nie stwierdzono

Buziole


Mnie na wiosnę więcej się chce... teraz jakby tak czuję, że ten sen zimowy to może jeszcze nie nadchodzi ale gdzieś tam "z tyłu głowy" już daje o sobie u mnie znać... Końca świata u mnie też szczęśliwie nie stwierdzono, w telewizorni też nie siedzę no ale mam... internet Buziaki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 16:31, 13 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Aniu położyło tylko hortkę świeżo posadzoną ale palik dostała i jest OK

Dziś znowu pada
Buziam


Dobrze, że dobrze Gosiu U nas popaduje od czasu do czasu - tylko chłodniej dużo jest.... Mnie tam jest szkoda lata
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 16:34, 13 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kindzia napisał(a)
Znowu powódź zapowiadali? Dobrze, że nie słyszałam, przynajmniej się nie martwiłam.

Kawał rewolucji planujesz, patyczki dla Ciebie rosną
Róże jeszcze będziesz dosadzać? Aleś się rozkręciła
Ale plac masz, na długo Ci miejsca starczy

Macham


Znowu zapowiadali, "masakrycznie" zapowiadali... tylko człeka denerwują... oszczędziło nas, był spokój tylko deszcz i ochłodzenie.

Planuję kawal rewolucji (kawał jak na mnie bo niektórzy to takie robią w dwa dni ) ale to dlatego, że przecież zawsze coś nie wyjdzie to sobie więcej poplanować trzeba Bo co bym robiła Róż nie planuję dosadzać, natomiast zdecydowanie planuję je przesadzić, czyli "wyjąć" z bylin... musze je przesunąc do przodu jakieś 50 - 70 cm - co oznacza powiększenie rabaty. Wydaje mi się że lepiej byłoby to zrobić jesienią,ale kurcze bieda będzie - głównie dlatego że w jesieni już nie bardzo mam kiedy robić w ogrodzie - za późno wracam... zobaczymy - jak nie do doczekają do wiosny
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
boguslawa_ma... 21:44, 13 sie 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
O powodzi piszecie ,bo u mnie teraz tak leje że chyba powódz będzie
Aniu czy ja ci obiecywałam u Danusi jakieś roślinki?
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
danuta_szwajcer 21:49, 15 sie 2014


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Aniu czytam o planach i nowej rabacie, przesadzaniu roz? Tez wole takie roboty na wiosne ale staram sie jednak robic to jesienia bo widac gdzie co rosnie. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, ze ulewy Cie ominely? Buziaki
____________________
Liliowo i kolorowo:)
malgorzata_s... 22:11, 15 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Anek buziole
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies