Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - kolejny sezon

eda 00:06, 23 wrz 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Dobrej nocki Hanuś

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Selly 08:50, 23 wrz 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Byłam. Machanie zostawiam
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
hanka_andrus 09:19, 23 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witam wszystkich tych,co przy porannej kawie musząmieć włączone Ogrodowisko!

U mnie tylko 10 C, ale już słonko sie pokazało, i może co podskoczy na wskaźniku?
Wiatr zachodni, fal nie widzę, ale opadłe liście fruwają w różne strony.

Słonecznego, ciepłego.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Selly 09:25, 23 wrz 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
hanka_andrus napisał(a)

Wiatr zachodni, fal nie widzę, .

.


Z tymi falami - czy to literacka hiperbola? Czy faktycznie zdarza się, że ze swoich okien dostrzegasz białe grzywy fal na Bałtyku ?
Jak mieszkaliśmy na 9 piętrze przy ulicy Jana Pawła, to widzieliśmy z okien morze, ale fal to sobie nie przypominam, choć często spoglądałam w tamtym kierunku. Może ty masz lepszy widok ?
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
zbigniew_gazda 09:34, 23 wrz 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Mnie Haniu góry i drzewa morze zasłaniają. Ale Ci fajnie. Zimno się zrobiło okropnie. Pozdrowienia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 09:51, 23 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Sylwio, jak jest sztorm, to widać białe grzywy, ale to musi być zimowa porą, wtedy nie jest widnokrąg zamglony. I faktycznie grzywacze widać.

Zbyszku, powiem to samo: Ale Ci fajnie! Masz piękny widok za oknem, zieleń i góry!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 18:09, 23 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Nie odstraszył mnie wiatr, pognałam do ogrodu. I dobrze, bo pogoda się wykrystalizowała na plus, a ja oporządziłam trochę terenu.

Znowu 2 kursy na śmietnik, w tym roku nie palę chwastów. Wywalam na skladowisko, mniej roboty.

Kwitną marcinki, i te wysokie/fiolet i białe/ i te niskie /lila i ciemny fiolet/.
A poza tym róże, cynie, dalie i rudbekie. Fotek nie ma. Nie było czasu.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
an_tre 22:24, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
hanka_andrus napisał(a)
Nie odstraszył mnie wiatr, pognałam do ogrodu. I dobrze, bo pogoda się wykrystalizowała na plus, a ja oporządziłam trochę terenu.

Znowu 2 kursy na śmietnik, w tym roku nie palę chwastów. Wywalam na skladowisko, mniej roboty.

Kwitną marcinki, i te wysokie/fiolet i białe/ i te niskie /lila i ciemny fiolet/.
A poza tym róże, cynie, dalie i rudbekie. Fotek nie ma. Nie było czasu.

oj Hanuś robotnaś jak ta psiółka, żebyś tylko od tych sztormowych wiatrów nie pochorowała się
nam daleko do morza ale wiatry też takie jak sztormowe i zimnica, tylko +4
pozdrówka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
hanka_andrus 22:35, 23 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Aniu, bo u Was mabyć niżej 10 i to sporo. Stąd jutro możliwe, że szyby skrobać przyjdzie. U nas może trochę łagodzi arktyczne wichry.
Dobranoc.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
an_tre 22:38, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
hanka_andrus napisał(a)
Aniu, bo u Was mabyć niżej 10 i to sporo. Stąd jutro możliwe, że szyby skrobać przyjdzie. U nas może trochę łagodzi arktyczne wichry.
Dobranoc.
nie strasz, bo to za wcześnie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies