Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - kolejny sezon

eda 12:32, 26 wrz 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Edytko,u Ciebie tez tak mglisto i wilgotno? Nagnało nam z Islandii tej mżawki, dobrze, że nie wichru.


Bardzo wilgotno i mżawkowo dobrze że ciepło o i słońce robi próby wyglądnięcia ale piękny bukiet Przemek trzasnoł mmmm
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
yolka 12:32, 26 wrz 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
też dołączam do wszystkich gratulowiczów
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
hanka_andrus 13:58, 26 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zdolne mamy forumowiczki i forumowiczów. Dziękujębardzo za życzenia setkowe.

Teraz królują wrzosy, i rozchodniki, Ciekawe co u mnie będzie w ogrodzie, zajrzę dopiero w poniedziałek.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Zuzula 14:08, 26 wrz 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Gratulacje z okazji kolejnej okrągłej setuchny Haniu.
Nie mam dla Ciebie kwiatka, ale powiem Ci w sekrecie, że jak mi smutno i źle, to wiem do kogo wstąpić po garść otuchy i ciepła.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
an_tre 21:56, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Haniu obejrzałam twoje piękne utkane słońcem i kolorem bukiety

pozdrowionka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
jola54 22:14, 26 wrz 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Haniu!, u mnie i deszcze i zimnica. Wykopałam wczoraj buraczki,mieczyki i selery,bo temperatura spada w nocy do zera.Kiedy to wszystko ogarnąć? - muszę jeszcze przekopać rabatki,posadzić cebulki tulipanów i przesadzić niektóre krzewy. Dzisiaj kosiłam, prawie po ciemku i myślę że to już ostatni raz w tym sezonie Pozdrawiam serdecznie,buziaki!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Mirella 22:20, 26 wrz 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
wspaniałych chwil Haniu, w życiu i tu razem z nami
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Gardener27 22:35, 26 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
jola54 napisał(a)
..... Dzisiaj kosiłam, prawie po ciemku i myślę że to już ostatni raz w tym sezonie Pozdrawiam serdecznie,buziaki!


Ja w tamtym roku kosiłem nawet w grudniu choć sąsiedzi patrzyli na mnie krzywo a sezon w tym roku zacząłem w marcu
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
hanka_andrus 23:05, 26 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja myślę, że u mnie koszenie jeszcze będzie. Wykopki planuję w tygodniu, ale niewiele tego mam, więc, kwękania potem nie będzie.

Dalie czekać muszą na przymrozek, wiec nie spieszę, póki co. Jedynie selery szt 10 aż,, i kilka buraczków. Zapomniałabym o natce pietruszki, ta na wagę złota w zimie.

Jeszcze wszystko kwitnie, i myślę, że natura darowała mi jeszcze tydzień ciepełka. Z czego oczywiście się cieszę.



Dziękuję za bukiety i życzenia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardener27 23:18, 26 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Mój warzywnik przestał już istnieć Wszystko wykopane i przeniesione do piwniczki Ten rok nie był zbyt przyjazny dla warzyw Pomidory nawet pod folią padły już pod koniec sierpnia a te na zewnątrz szkoda mówić Ogórki obrodziły ale jak zaczęło padać to nie mogło przestać i też po nich było Nawet dyniowate nie chciały zawiązywać nowych owoców Ech .... może następny sezon będzie bardziej owocny

Kolorowych snów życzę
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies