Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Sabina76 22:37, 21 wrz 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
hanka_andrus napisał(a)
A to muszę większą poszukać...pies sam nie może płynąć.

Woduję.





Haniu, masz super poczucie humoru Oczywiście, że pies sam nie może płynąć
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Kasiek 22:45, 21 wrz 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Mozna sie usmiechnac do komputera? Mozna Szczegolnie wtedy kiedy jest sie u naszej Hani
____________________
Bawarka
hanka_andrus 23:17, 21 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Milutkie babeczki jesteście. Dobrej nocy Wam.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mala_Mi 17:43, 22 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

Lecę do Ciebie od wpisu Twojego u Kokoszki.. gotować nie lubię i nie umiem, wiec robię tylko tyle by nie paść z głodu..... kucharki ze mnie nie będzie... bo do tego nie mam serca. I nic tego nie zmieni.. chyba cud. Teraz jeszcze z powodu męża musiałam przestawić sie na dietę w której wszystkiego nie wolno.. nic tylko się załamać... Ale już wertuję przepisy na internecie i uczę sie kilku podstawowych potraw.
Przetwory uwielbiam robić i robię je namiętnie.. fajne zimą skoczyć do spiżarki, jeden ruch ręka i jest coś smacznego i dary ziemi się nie marnują, przerabiam wszytko. Zaraz biorę sie za keczup.. czyli sos paprykowy, z przepisu zeszłorocznego.. pychotka. Żadne keczup nie dorówna temu I też z tego powodu walczę z warzywniakiem, który co roku jest porażką, ale coś tam zawsze urośnie. O ile jestem szybsza od ślimaków. Ja te wynajduję perełki ślimakowe... perły nie dla mnie, wiec wszystkie niszczę bezlitośnie.. 3 dni deszczu więc, nie byłam w warzywniku, dziś poszłam, a tam ślimaki opędzlowały mi truskawki.. ot i po zbiorach

Do ostatniej łajby i ja sie zmieszczę.. może kiedy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hanka_andrus 18:01, 22 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Aniu, aleś się rozpędziła! Z tym kucharzeniem, to tak jak u mnie. Była duża rodzina, robiło się cokolwiek,, byle szybko brzuchy naładować. Teraz moge wybrzydzać, ale mi się nie chce. PO dawnemu wekuję, co w ogrodzie wyrośnie, z zasady nie kupuję na straganach ani w marketach. Dla mnie chwatit!

Miło, że z rozpędu do mnie trafiłaś. Ja też czasami gdzieś się zamotam.
Deszcz już u Ciebie przestał?
Ciepła życzę, bo ma być w nocy poniżej 10-ciu.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 19:47, 22 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
U mnie tez sie mocno ochłodziło, a w kalendarzu mam zapisane ze w tamtym roku w czwartek pierwszy przymrozek już był.Potem było bez przymrozków ale grzanie kominkiem już było codziennie. Szkoda ze te ciepłe dni tak szybko mijają. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
WilczaGora 22:25, 22 wrz 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Haniu,
u nas tak dziś solidnie popadało, że zmów odzyskałam Wilczy optymizm
miałam już tak wyschnięty ogród, że moje łzy nad beznadziejnością sytuacji, nic nie pomagały

macham do Ciebie z Wilczej i życzę cieplejszej nocki niż zapowiadają
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
jola54 22:27, 22 wrz 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Haniu! Wielka ulewa dzisiaj u mnie cały dzień, wiatr i zimno! pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
AgnieszkaW 23:35, 22 wrz 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Haniu, napiszę tylko, że ty bardzo mądra kobitka jesteś, co dało się ostatnio tu i tam zauważyć na forum Deszcz i u nas padał, ale wczoraj i dzisiaj rano. Po południu słonko wyjrzało, którego Ci trochę posyłam Przetwory też robię, choć za tym nie przepadam, ale zimą jak znalazł. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
an_tre 00:00, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Haniu jesień pcha się do ogrodów nieuchronnie, ale ma to i dobre strony, bo spiżarnie nam się zapełniają jestem na etapie gotowania powideł śliwkowych, a są tak słodkie, że dodałam do nich antonówkę dla zmiany smaku.

pozdrawiam i miłych snów życzę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies