Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 07:54, 27 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Moja magnolia Nigra też juz chce kwitnąć i pokazuje kolor i za moment będzie kwitła. A zapowiadają powrót śniegu z deszczem na Świeta.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 07:55, 27 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I ciemierniki szaleją
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 07:56, 27 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I mam już pierwszego szafirka !!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 07:58, 27 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 08:35, 27 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
milego dnia! piatek!
____________________
Mój nowy ogródek
jankosia 16:20, 27 mar 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Margarete napisał(a)

Uśmiałam się z tego opisanego przez ciebie ciągu zdarzeń który konczy się wyprawa do Opatówka. Początkowo też mi taka myśl świtała i nawet tam dzwonilam ale ostatecznie z braku czasu kupiłam moją Genie w Lodzi.
Na Old Port też patrzyłam ale Geni jestem wierną od ubiegłego roku.
Cieszę się że też będziesz mieć nową magnolkę Jankosiu


Ciąg dalszy:
Wczoraj jeszcze zaczął przebąkiwać że w sumie to mamy ok 100 km do tej szkółki i więcej zapłacimy za benzynę niż za transport kurierem. No, ale ja lubię sama wybrać sadzonkę... A poza tym moglibyśmy zobaczyć co tam jeszcze mają... W końcu stwierdził że już mi obiecał więc dotrzyma słowa. Zachwycony nie był bo dużo dzisiaj do zrobienia i ten deszcz od rana. Generalnie humor nienajlepszy Ale już przy bankomacie słyszę "to wypłać więcej bo jak coś jeszcze upatrzysz to nie będę się wracał" No i wróciliśmy z old port i Powder Puff I wszystko zaczęło się od Ciebie
A jakie kurczę tam sadzonki mają wypasione. Wielkie i niedrogie. Zdecydowanie jak będziesz miała chęć na kolejną to polecam ci się tam przejechać. Mają też dużo innych roślin ale ulewa była taka że wzięłam tylko to na co kasy starczyło i do auta.

Masz szafirki już? Ja nie wiem, łażę po tych wątkach i wszędzie do przodu z wiosną a u mnie pomału to idzie, a nie mieszkam w jakimś zimnym zagłębiu, co jest kurczę?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Margarete 20:12, 27 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jankosia napisał(a)


Ciąg dalszy:
Wczoraj jeszcze zaczął przebąkiwać że w sumie to mamy ok 100 km do tej szkółki i więcej zapłacimy za benzynę niż za transport kurierem. No, ale ja lubię sama wybrać sadzonkę... A poza tym moglibyśmy zobaczyć co tam jeszcze mają... W końcu stwierdził że już mi obiecał więc dotrzyma słowa. Zachwycony nie był bo dużo dzisiaj do zrobienia i ten deszcz od rana. Generalnie humor nienajlepszy Ale już przy bankomacie słyszę "to wypłać więcej bo jak coś jeszcze upatrzysz to nie będę się wracał" No i wróciliśmy z old port i Powder Puff I wszystko zaczęło się od Ciebie
A jakie kurczę tam sadzonki mają wypasione. Wielkie i niedrogie. Zdecydowanie jak będziesz miała chęć na kolejną to polecam ci się tam przejechać. Mają też dużo innych roślin ale ulewa była taka że wzięłam tylko to na co kasy starczyło i do auta.

Masz szafirki już? Ja nie wiem, łażę po tych wątkach i wszędzie do przodu z wiosną a u mnie pomału to idzie, a nie mieszkam w jakimś zimnym zagłębiu, co jest kurczę?

Jankosiu - szafirki to dużo powiedziane póki co to1 sztuka.
Ale ja dopiero co pisałam u Malej Mi że u niej kwitną magnolie a nas wiosna ominęła i dopiero dziś rano z kuchennego okna dojrzałam że moja magnolia już też pokazuje swój kolor. Na pewno i twoja wiosna cię zaskoczy znienacka .
Cieszę się że kupiliście aż 2 magnolie, zaraz wygooglam sobie tę drugą bo Old Port znam. To troche się czuję ich matką chrzestną nie masz swojego wątku ale zapraszam do pokazania fotek swoich magnolii tu u mnie.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:17, 27 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
milego dnia! piatek!

Wzajemnie miłego weekendu choć ma być kiepski pogodowo. Ja dziś po całym tygodniu a już szczególnie po dzisiejszych nerwach w pracy mam dość. Marze o kominku, kocyku, herbatce, albo lampce wina na kanapie przy dobrej książce.
Buziaki
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jankosia 20:27, 27 mar 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Margarete napisał(a)

Jankosiu - szafirki to dużo powiedziane póki co to1 sztuka.
Ale ja dopiero co pisałam u Malej Mi że u niej kwitną magnolie a nas wiosna ominęła i dopiero dziś rano z kuchennego okna dojrzałam że moja magnolia już też pokazuje swój kolor. Na pewno i twoja wiosna cię zaskoczy znienacka .
Cieszę się że kupiliście aż 2 magnolie, zaraz wygooglam sobie tę drugą bo Old Port znam. To troche się czuję ich matką chrzestną nie masz swojego wątku ale zapraszam do pokazania fotek swoich magnolii tu u mnie.


Ja też się cieszę. W sumie to ja tak naprawdę nie przepadam za magnoliami, nie pasują do mojego wiejskiego ogródka - takie obce się wydają. Niestety zbieractwo roślinne to choroba nieuleczalna. Ta druga magnolia to bardzo skromne ma kwiaty, ale ja taki typ bardzo lubię. Jeśli rzeczywiście chcesz to zrobię jutro i wrzucę tu zdjęcia. Tak bardziej w celach informacyjnych bo wydaje mi się że w bardzo dobrej cenie mieli te sadzonki. Nie chciałabym ci jednak zaśmiecać wątku...
A jeden szafirek wiosnę czyni Ja na razie tylko iryskami się cieszę, nic więcej nie mam I raczej też nie będę inwestować w cebulki bo znalazłam w Poznaniu taką piękną odmianę oczaru o fioletowych (!) kwiatach Będę miała w przyszłym roku wiosnę wcześniej
I tak, czuj się matką chrzestną mojej magnolii
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
kasiek 11:42, 28 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Hej, witam na Twoim watku, mam dosłownie minutkę więc z całego serca che Ci podziękowc za propozycję kupienia wawrzynka - kochana jesteś, tyle ze ja kompa nie włączyłam od kilku dni a dziś Byłam w Krzywaczce i nabyłam wawrzynka rózowego. Niemniej jednak bardzo dziękuję za chęci
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies