Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 23:50, 04 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Anulka napisał(a)


Jak narośla to może szpeciele,miałam je w tamtym roku na lipce,najpierw próbowałam obrywać listki ale było ich za dużo więc popryskałam confidorem i uspokoiło się..
A za macierzankami też się dziś w szkółce rozejrzałam,mimo,że troszkę ich mam ale obsadziłabym jeszcze rabatkę przy opasce z boku domu,tam mam patelnię i brudzi się tynk od ziemi,więc macierzanka by tam pasowała
Pozdarwiam serdecznie


asc napisał(a)

Małgosiu walkę ze szpecielami sie robi jak jeszcze nie ma liści tylko pąki na drzewie. Mój wiąz ma to samo... i co roku zapominam o pryskaniu wiosną Teraz można pryskać, ale na dobrą sprawę to niewiele daje.... wrzuć w wyszukiwarkę chało szpeciele.... działają na to środki takie same jak na przędziorki.. np ORTUS. Możesz i teraz prysnąć, ale na efekt wielki nie licz.. ale przędziorki też dokuczają


Obie macie niestety rację- ja nie wiedziałam jak to świństwo sie nazywa ale jak wpisałam szpeciele w goglach to wyskoczyły mi narośla takie jak na moim wiązie.....to jednak sa te szpeciele........

Aniu - ja w ubiegłym roku pryskałam własnie przed pojawieniem sie lisci i trochę mniej było tych porażonych liści a wtym roku tez przegapiłam ten okres....Dzieki za radę i nazwe środka, popatrze co mam w domu na przędziorki.

Anulka - ja tez probowałamo obrywać porażone liście ale zaniechałam tego bo to walka z wiatrakami....tyle ich jest...
Anulka lece na twoj watek popatrzec gdzie masz to miejsce na macierzanake
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:55, 04 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Margolka napisał(a)


Właśnie udało mi sie przeczytać cały twój wątek
Przy okazji, ogladajac zdjecia, zaczęłam poznawać okolice, bo mieszkałam jeszcze bliżej ciebie, a do "twojego" lasku chodziłam z dziecmi na spacer
Teraz, bardzo blisko ciebie, mieszka mój szwagier z rodziną
Pewnie bym poznała twój przedogródek (PRZEPIĘKNY!!!!) gdybym tamtedy przechodziła
Koniecznie musimy sie umówić na kawke na tarasie! Oczywiście do siebie tez zapraszam.

Ściskam. Małgosia


Dziękuję za komplementy....i ja... i mój przedogródek
Skoro to niedaleko to zapraszam na kawke, późnym popołudniem na ogół jestem w domu, po pracy. U mnie taras od wschodu wiec mam cien po południu i miło sie tam przesiaduje w takie upalne dni jak dzis. Małgosiu musimy koniecznie sie umówic na to spotkanie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 20:13, 07 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej Małgoś! co słychac? Padało w ogóle przez ostatni tydzien w Pabianicach? pozdrawiam urlopowo, spod Augustowa
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 23:41, 07 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcarol napisał(a)
hej Małgoś! co słychac? Padało w ogóle przez ostatni tydzien w Pabianicach? pozdrawiam urlopowo, spod Augustowa
Karolina


Dzieki za pozdrowienia urlopowe Karolinko, u nas też upały ale nocami popada... i jest gites bo podlewanie odpada...
Pozdrawiam w oczekiwaniu na swój urlop.....Buziaki
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:10, 08 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ostatnie dni minęły mi pod znakiem ogrodu ... ale rekreacyjnie raczej.... była piłka, basen, huśtawka, namiot-biedronka z tunelem, zabawy z psem, bieganie boso po trawie mokrej od rosy, lody pod parasolem na tarasie itp.....przyjemności. Gości lubię, zamieszanie w domu też...a więc bardzo miło wspominam ostatnie dni, do tego pogoda nie zawiodła. Na prace w ogrodzie nie było juz czasu ani możliwości, tyle tylko że codzienne podlewanie mnie nie ominęło. Nawet fotek rabaty z rh nie zdążyłam zrobić....
Niebawem uzupełnię dokumentowanie mojego ogrodu.....
Póki co wkleję chociaż jedą z fotek.... tamatyka jak najbardziej ogrodowa....


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 14:31, 08 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
Ostatnie dni minęły mi pod znakiem ogrodu ... ale rekreacyjnie raczej.... była piłka, basen, huśtawka, namiot-biedronka z tunelem, zabawy z psem, bieganie boso po trawie mokrej od rosy, lody pod parasolem na tarasie itp.....przyjemności. Gości lubię, zamieszanie w domu też...a więc bardzo miło wspominam ostatnie dni, do tego pogoda nie zawiodła. Na prace w ogrodzie nie było juz czasu ani możliwości, tyle tylko że codzienne podlewanie mnie nie ominęło. Nawet fotek rabaty z rh nie zdążyłam zrobić....
Niebawem uzupełnię dokumentowanie mojego ogrodu.....
Póki co wkleję chociaż jedą z fotek.... tamatyka jak najbardziej ogrodowa....




Piękne zdjecie az sie człowiek uśiecha. Ogród tez sie pieknie prezentuje. Pozdrawiam .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
gierczusia 15:43, 08 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Plosiem .... Sklep internetowy żurawkowy .... Buziole ... Dziękuję


http://www.konior-ogrodnictwo.pl/

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
popcorn 16:41, 08 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale słodziak! Wnuczusia z Wrocka??

będę kupować na alle u acm_agro
jakbyś coś chciała, daj znać
widziałam na urlopie cudne krzaki czarnej maliny odm Bristol, uginające się od owoców, a ci mają najtaniej (po 9 zł). i ładne róże
Jakbyś coś chciała, daj znać, chcę zamówić we czwartek.
buziaki!

k.
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 16:59, 08 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
gierczusia napisał(a)
Plosiem .... Sklep internetowy żurawkowy .... Buziole ... Dziękuję


http://www.konior-ogrodnictwo.pl/



Szukałam na tej stronce... nikakich żurawek nie ma...........
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:00, 08 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcarol napisał(a)
Ale słodziak! Wnuczusia z Wrocka??

będę kupować na alle u acm_agro
jakbyś coś chciała, daj znać
widziałam na urlopie cudne krzaki czarnej maliny odm Bristol, uginające się od owoców, a ci mają najtaniej (po 9 zł). i ładne róże
Jakbyś coś chciała, daj znać, chcę zamówić we czwartek.
buziaki!

k.

Tak, moja gwiazda mnie odwiedziła....
Popatrze Karolinko co mają ci ludzie j w ofercie.

P.S. własnie wpisałam tego uzytkownika w Allegro i ... nie ma takiego...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies