Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

ewa004 12:55, 19 wrz 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Masz racje że trawiaste rabaty piękne jesienią ,wiosna za to smutne.
Tak u mnie dołuje mnie moja psiowa rabata
Bo teraz rozchodniki piękne ,ale wiosna pusto.
Myślę czy jej jednak nie zmienić
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Kasia73 16:57, 19 wrz 2016


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Poli Ty masz dużo silver sceptre na jakim stanowisku? Czy one tylko do cienia czy nie?

Ps
Będę jechała po cisy może w tym tygodniu. Masz może zdjęcia?
Karolinaz 19:08, 19 wrz 2016


Dołączył: 10 lip 2015
Posty: 51
polinka napisał(a)


Cześć Karolinko Jestem Polinka

Odpukać, nie mam problemów z zimowaniem traw. I Silver Sceptre i Ice Dance równie dobrze znoszą zimę i przedwiośnie.
Czy teraz jest dobry moment? Trudne pytanie W tym roku bardzo dużo traw nie obudziło się po zimie u wielu forumowiczów, w przeważającej większości były to trawy sadzone jesienią... Spekulacji jest dużo na temat dlaczego tyle traw wypadło...ale zawsze jest też druga strona i np. Asia Nawigatorka sadziła trawy pod koniec września i żyją
Ja też jeszcze sadzę trawy ale jestem świadoma, że ryzyko jest większe niż wiosenne sadzenie.

Dziękuję Polinko za odp
____________________
Nasteczkapoczątek ogrodu u Nasteczki
Toszka 20:38, 19 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Polinko wzdycham do twoich traw. Che, che - wiedziałam, że lilipucia rozplenica podbije twoje serce
Hoduj, hoduj ją, bo będę potrzebować kilka sztuk! I wiem juz jedno - na drugi raz nie będę dzielić jej sadzonek, bo przez to uwsteczniłam ją na 3 lata...dopiero w tym roku pokazała na co ją stać. Klamka zapadła - będzie więcej
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
nawigatorka 20:59, 19 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Toszko a jaka Ci się uwstecznila? Ja swoje littel bunny dziele z powodzeniem i bardzo szybko przyrasta
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
beata_m 21:06, 19 wrz 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
polinka napisał(a)


No cudeńka Beatko można robić! Przyznam szczerze, że donice mało idą, na świeczniki jest szał a ja już "siedzę" w świętach


a pochwalisz się?!?!?! może być na priv przyjdzie taki czas, że i ja po świecznik się zgłoszę donice nawet wypróbowałam jak eM coś z betonu robił to się pobawiłam nieco, ale świecznik do wyższa szkoła jazdy
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
polinka 22:11, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
ewa004 napisał(a)
Masz racje że trawiaste rabaty piękne jesienią ,wiosna za to smutne.
Tak u mnie dołuje mnie moja psiowa rabata
Bo teraz rozchodniki piękne ,ale wiosna pusto.
Myślę czy jej jednak nie zmienić


Ewko, trzeba chyba mocno kochać trawy aby wytrzymać tą pustą wiosnę.
Jak Cię denerwuje to zmieniaj szkoda życia na stres!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:13, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kasia73 napisał(a)
Poli Ty masz dużo silver sceptre na jakim stanowisku? Czy one tylko do cienia czy nie?

Ps
Będę jechała po cisy może w tym tygodniu. Masz może zdjęcia?


Kasiu Silvery mam i na słońcu, i w cieniu. Rosną tak samo.

A po ciszy gdzie jedziesz? Mam je z dwóch różnych miejsc...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:14, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Karolinaz napisał(a)

Dziękuję Polinko za odp


Proszę i trzymam kciuki za trawki!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:26, 19 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Toszka napisał(a)
Polinko wzdycham do twoich traw. Che, che - wiedziałam, że lilipucia rozplenica podbije twoje serce
Hoduj, hoduj ją, bo będę potrzebować kilka sztuk! I wiem juz jedno - na drugi raz nie będę dzielić jej sadzonek, bo przez to uwsteczniłam ją na 3 lata...dopiero w tym roku pokazała na co ją stać. Klamka zapadła - będzie więcej


Iwonko, nawet nie wiesz jak czekałam na Twoją opinię! kamień spadł mi z serca miałam chęć podzielić niektóre trawy ale dostałam kategoryczny zakaz

CPrace ziemne zakonczone to jest okazja do oficjalnego podziękowania Toszce i Mazanowi za kilka miesięcy nauki i dobrych rad! Mimo tego, że pewnie nie raz mieliście mnie dość, dalej cierpliwie tlumaczyliscie wszystkie zawilosci uprawy.
DZIĘKUJĘ!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies