Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 11:18, 05 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ola długość 6,30cm. Nie wiem czy to dobrze wyjdzie, nie mam pojęcia co z tym miłorzębem.

Jagódko wiem, wiem , że do wiosny jeszcze troszkę U nas od pon. piękne słońce i jakoś tak na zmiany mnie natchnęło
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Milka 16:37, 05 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
polinka napisał(a)
Dzisiaj pierwsze rozważania ogrodowe w tym roku

Tak jest teraz.


A taki mam plan na rewolucję



Do zmiany będzie rabata z wrzosami.
Szpaler hortensji, przed nimi kulki bukszpanowe, pomiędzy kulkami trawki- jakieś carexy.
Zastanawiam się nad miłorzębem. Jest pośrodku tej rabaty, szkoda mi go przeprowadzać ale z drugiej strony nie wiem czy będzie pasować? Żywopłot oczywiście na wiosnę idzie do wymiany. Smaragdy 1,5 m. będą



Jeszcze dla przypomnienia jak wygląda całość. Myślicie, że nowa rabata wkomponuje się w ogród?




Polinko, to na bank wiosnę czujesz, zmiany kolosalne planujesz, podoba mi się i stara wersja i nowa i jak tu cokolwiek doradzać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Nikita 12:47, 06 lut 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Polinko, wpadłam w poszukiwaniu wiosny i jest....u ciebie coraz cieplej i plany wiosenne poczynione...
Ja też coś kombinuję z rewolucjami ogrodowymi, nawet szukam już pewnych roślin w szkółkach (choć jeszcze pozamykane to wiszę na słuchawce i zamawiam)
Będę zaglądać może jakiegoś pomysła sobie od ciebie zgapię. Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
polinka 14:00, 06 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
irena_milek napisał(a)


Polinko, to na bank wiosnę czujesz, zmiany kolosalne planujesz, podoba mi się i stara wersja i nowa i jak tu cokolwiek doradzać


Irenko muszę te wrzosy eksmitować bo brakuje mi pośredniego pietra. Jak na razie jest to najmniej zachwycająca mnie rabata a po drugie mało mam zimozielonych
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 14:04, 06 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Nikita napisał(a)
Polinko, wpadłam w poszukiwaniu wiosny i jest....u ciebie coraz cieplej i plany wiosenne poczynione...
Ja też coś kombinuję z rewolucjami ogrodowymi, nawet szukam już pewnych roślin w szkółkach (choć jeszcze pozamykane to wiszę na słuchawce i zamawiam)
Będę zaglądać może jakiegoś pomysła sobie od ciebie zgapię. Pozdrawiam cieplutko.


Nikita dzięki za odwiedziny ale u mnie to raczej brak inspiracji. Ogród mikroskopijny, unikatowych roślin brak, trzymam się żelaznych zestawów ogrodowiska i na razie nie eksperymentuję
Ja też już bym kupowała, sadziła ale wiem, że z tą zimą różnie i jeszcze może nas zaskoczyć. Czego oczywiście nikomu nie życzę
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Madzenka 20:24, 06 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dużą część roku hortensje są brzydkie, może posadź co drugą i wetknij w te miejsca miskanty?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
polinka 10:59, 07 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Marzenko dzięki za podpowiedz. Mam ML, pasowałby? Czy iść tylko w wysokie zielone a niskie trawy pomiędzy bukszpanami dać biało-zielone?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Magda70 11:02, 07 lut 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Miłorzęba bym na razie zostawiła...zawsze zdążysz go przesadzić...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Madzenka 19:11, 07 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
polinka napisał(a)
Marzenko dzięki za podpowiedz. Mam ML, pasowałby? Czy iść tylko w wysokie zielone a niskie trawy pomiędzy bukszpanami dać biało-zielone?


Twoje ML są piekne, albo ML albo Gracillimusa bo mają delikatny pokrój. Nie muszą być biało-zielone i tak mają inny kolor zieleni.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
07:28, 08 lut 2014
Witaj Polinko,

przepraszam że dopiero teraz się odzywam ale jestem na etapie wykończeniowym domu no i mamy istne szaleństwo Oczywiście że na wiosnę przechodzę do ogrodu, będą i rabaty i trawa na działce Póki co jednak ugrzęzłam w kurzu domu. Aktualnie układają nam panele, w poniedziałek kominek, w kwietniu jedziemy z tarasem, między czasie rabaty i trawa
A co u Ciebie ???
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies