Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 18:51, 20 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Margarete napisał(a)

Ale ci zazdroszczę............mnie juz serce rwie sie do ogrodu ale praca w godzinach 9-17 uniemozliwia bo ciemno jak wracam jest, a w sobote.........mam zapowiedziany transport nowej kanapy wiec bede walczyc z przestawianiem mebli w domu wiec z ogrodu znowu nici....chociaz z kanapy sie ciesze


Małgosiu kanapa też potrzebna A w ogrodzie jeszcze popracujesz, choć wiem jak po takiej zimowej przerwie człowiek pragnie chociażby zwykłego pogrzebania w ziemi Jeszcze troszkę przestawimy zegarki to i dzień będzie dłuższy
Marcie przekażę słowa uznania za wizualizację Hortensja z żurawką jest przepiękna, do tego moje ulubione rozchodniki- bardzo ładna rabata z tego wyjdzie Ja u siebie mam już dużo żurawki i tylko dla tego chcę coś innego.




____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:55, 20 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Bogda napisał(a)
A ja skromnie powiem, ze zamiast agawy dałabym żurawkę Berry Smoothie lub Georgia Peach


Bogda żurawek u mnie już za dużo na takim małym kawałku ogrodu i dlatego idę w tym roku w trawy
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:00, 20 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Plan na dziś nie wykonany nawet w 1% Kupiłam nasiona surfinii i z ogrodniczych spraw to wszystko Za to posiedziałam sobie w ogrodzie i podumałam nad moim miejscem wypoczynkowym Marzenka ma rację, tam musi być coś o kolumnowym pokroju.Oczywiście drzewo liściaste bo iglaków już wystarczy. Zadanie na następny tydzień- wyszukać coś odpowiedniego
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Madzenka 19:29, 20 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Odpoczynek wywołuje natchnienie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
polinka 21:30, 20 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Marzena2007 napisał(a)
Odpoczynek wywołuje natchnienie


Moim Natchnieniem, inspiracją, bodżcem do działania i dobrym duszkiem to Ty jesteś dziewczyno
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Margarete 21:37, 20 lut 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Polinko wrzuciłam u siebie fotki tego miejsca o którym gadamy. Wpadniesz ? doradzisz ?
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2956-ogrod-marzena-moze-tylko-marzenie-o-ogrodzie?page=176
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Zielona 08:31, 21 lut 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Hej Za komplimenty dziękuję, ale należą się Tobie. Ty zaplanowałaś rośliny. Dostałam gotową listę. Ja tylko kliknęłam "wklej".

Co do kolumnowych - w zeszłym roku widziałam w naszym CO kolumnowego ambrowca.

Buki, graby, są popularne i jest ich sporo - może pomyślisz o ambrowcu - pięknie by dodał koloru jesienią w tym kąciku. Ma ładne liście, a i przyjemny zapach ambry by rozsiewał...
aga_pe 09:57, 21 lut 2014


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)


Aguś w następnym tygodniu pracuję. Brzozy już nieaktualne, plan zmieniony o 180 st. A szkółki kochana powoli zaczynają sezon. Pierwsza w Krotoszynie zaczyna kopać od 3 marca, a u Marszałka ciut póżniej


szkoda, jakoś nie możemy zgrać się na kawusię
To koniecznie musimy jechać na zakupy do Krotoszyna
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 11:02, 21 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Martuś dzięki za podpowiedzi Każda propozycja mile widziana. Nie ukrywam, że duże znaczenie przy podejmowaniu decyzji będzie miała cena Za brzozę wielopniową zażyczyli sobie 400 zł. A takiej sumy na jedno drzewo nie posiadam.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 11:05, 21 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
aga_pe napisał(a)


szkoda, jakoś nie możemy zgrać się na kawusię
To koniecznie musimy jechać na zakupy do Krotoszyna


Aga wierzę, że kiedyś nam się uda...Może przy okazji zakupu limek?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies