Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

aga_pe 12:14, 25 lut 2014


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Marta - Zielona, a w jakiej części Wielkopolski mieszkasz?
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Mathildis 19:37, 25 lut 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Margarete napisał(a)



Marto super ci to wyszło, to jest bardzo udana wizualizacja.

Polinko ja mam cały czas w głowie ta inspiracje od Any:


I chyba na podobne rozwiązanie sie zdecyduje.........


Mnie się podoba zarówno wizualizacja Marty Zielonej jak i inspiracja Any. Trochę dopasować to do własnych warunków i będziesz miała przepięęęęęęękną rabatę

Ja brzozy uwielbiam, ale rozumiem, że nie chcesz zbierać tych drobnych listków jesienią
problemem są też w późniejszym czasie korzenie brzozy, które umiejscowione są dość płytko i nie pozwalają na posadzenie pod nią bylin.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Zielona 09:26, 26 lut 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
aga_pe napisał(a)
Marta - Zielona, a w jakiej części Wielkopolski mieszkasz?

Mieszkam 20km od Poznania
aga_pe 09:28, 26 lut 2014


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Zielona napisał(a)

Mieszkam 20km od Poznania


Dopytuję, bo pochodzę z Wielkopolski
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Zielona 09:36, 26 lut 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
aga_pe napisał(a)


Dopytuję, bo pochodzę z Wielkopolski


Ja jestem tutaj "napływowa" Pochodzę z miejsca granicznego między wielkopolskim a lubuskim. Ale dobrze mi tu
aga_pe 10:04, 26 lut 2014


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Zielona napisał(a)


Ja jestem tutaj "napływowa" Pochodzę z miejsca granicznego między wielkopolskim a lubuskim. Ale dobrze mi tu


Migrujemy w różne strony
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Tosia 11:06, 26 lut 2014


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
O ja! Jakie tu wiosenne szaleństwo Widzę, że masz przy sobie cały sztab doradców i architektów Prace idą na całego, 3mam kciuki i pozdrawiam
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
polinka 13:40, 27 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Gabrysia_ napisał(a)
Wybory...dylematy ...widać wiosna nadchodzi
Buziaki


Gabrysiu tak dylematy mam straszne, w pracy nie mogę się skupić przez ten ogród Najgorsze, że cały czas myślę co, gdzie posadzić. Szczerze mówiąc nie lubię takiego stanu ducha
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 13:43, 27 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Mathildis napisał(a)


Mnie się podoba zarówno wizualizacja Marty Zielonej jak i inspiracja Any. Trochę dopasować to do własnych warunków i będziesz miała przepięęęęęęękną rabatę

Ja brzozy uwielbiam, ale rozumiem, że nie chcesz zbierać tych drobnych listków jesienią
problemem są też w późniejszym czasie korzenie brzozy, które umiejscowione są dość płytko i nie pozwalają na posadzenie pod nią bylin.


Aniu z brzozami nie ma problemu ze zbieraniem liści, czytałam, że bardzo pylą a na jesień dużo drobnych gałązek zlatuje i to mnie martwi najbardziej
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 13:45, 27 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Martuś i Aguś ja też migrowałam Całe 15 km Ale tęsknię bardzo za moim ogrodem i podziwiam ludzi, którzy potrafią się szybko zaaklimatyzować w nowym miejscu.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies