Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siejsko czarodziejsko

Pokaż wątki Pokaż posty

Siejsko czarodziejsko

victoriagos 10:02, 19 lut 2015

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
o masz to juz tyle czasu minęło

u mnie niby 2 lata ajeszcze takich zmian niewidać
dalej jestem w powijakach ehhhhh
____________________
Siejsko czarodziejsko
Mala_Mi 22:34, 09 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jak nie zapomne to sprawdze czy nie mam odrostow milina. Jak sa to sa twoje.
Wifze ze moj wilczomlecz ci sie spodobał.
Tego z foto zalatwilam ja lub wilgoć zimą. Ale sie rozsiał. Poprzesadzalam i mam.
Kocha suche stanowiska. Bardzo suche. Nie mróz go zalatwia a mokro.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
victoriagos 10:09, 13 mar 2015

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
Witaj Mala Mi
super wielkie dzięki, mój chyba był niemrawy kolor miał mieć czerwonawy
niestety nie doczekałam się
ale podobnie chyba będę miała z bluszczem 3klapowym
małą sadzonkę wsadziłam i tak sobie siedział rok, i nic - stwierdziłam coś mu nie pasuje - przesadziłam - zaszalał wypuścił 3 gałązki. Ja pełna szczęścia
skierowałam na dom, a tu masz- najpierw jedna uschła, potem druga, jedna została - teraz się przyglądałam - ale taka niemrawa jakaś, ehhh
Kofana na zdjęciu wilczomlecz jest boski - on tak wygląda naprawdę
ha widzisz, ja ma kilka miejsc bbb suchych w zimę - specjalnie muszę podlewać, ale bardzo dobrze rosną tam rojniki - które dostałam od Toszki(wielkie dzięki),
zobaczę jak będą przyrastać latem
____________________
Siejsko czarodziejsko
zawitka 07:47, 15 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14052
Wiktoria witaj----- z tymi floksami tak jest jak masz niebieski to może wsadż go daleko od innych kolorów bo moje siedziały prawie obok siebie .A żeby były ładne podlej wiosną gnojówką z pokrzywy .Pozdrawiam cieplutko
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Tess 12:39, 15 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Gdzie te kwiatki???
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 15:16, 25 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Dopiero doczytałam, że chcesz sadzonki milina. Mam pomarańczowy raczej, niż czerwony. Chcesz?
I gdzie te fotki?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
monteverde 22:06, 26 cze 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Victoria wpadłam z rewizytą zostawiam nazwę kwiatka o którego pytałaś, żebyś miała u siebie, no i pytam za Tesią gdzie fotki innych kwiatków?
Wielosił błękitny 'Touch of Class'
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
victoriagos 10:35, 14 sie 2015

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
Muszę się przyznać już kilka razy zbierałam się do wstawienia zdjęć
ale szlag mnie trafia - przy wczytywaniu - wczoraj poszłam zrobić sobie kawę, prawie całą wypiłam zerknęłam co w telewizji- wróciłam i co
I nic dalej się mieli
No przecież cholery można dostać - a ja tak bardzo chciałam pochwalić się
skromnymi rabatkami, roślinkami które dostałam od duszków
trochę ponażekać że nic mi nie rośnie, albo raśnie ale nie to co ja bym chciała i tak ble ble ble

Toszka widzę że już jesteś, szczęśliwa że w domu zrozpaczona widokiem ogódka po upałach. Kopytnik u mnie nadal leży jak leżał, nadal jest zielony. Ale u mnie woda non stop stała u niego pod nogami, na te upały uruchomiliśy wodospad, w strumyku eM zrobił tamę żeby woda mogła wsiąkać na boki. Nie spsób było ciągle stać z wężem, no i ta różnica temperatur. Powietrze 38C a woda z rury aż zęby trzeszczą, a tak cieplutka woda tylko wilgotna

Niestety kilka zórawek (sadzonek) nieprzeżyło ale które to były Tesi czy Toszki to za cholerę niewiem
Za to od Tesi: panienki ( te białe) szaleją zakwitły i mam nasionka więc bezie tego troszke i ciut ciut, werbena - kilka sadzonek się przyjęło z czego 2 kwitną mam nadzieję że dadzą nasionka.

No to by było na szybko tyle.
Liczę że w końcu uda mi się wgrać zdjęcia, bo mam wielką ochotę zacząć pożądki na ogródku. Bo roślinek do nasadzeń jest już toszkę, małe bo małe ale są - przecież urosną
A pryz waszej pomocy z tego misz masza który mam wyczaruję że będzie "sielsko czrodziejsko"


____________________
Siejsko czarodziejsko
Kasya 10:26, 02 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41892
No właśnie, nic tu nie pokazujesz a pewnie dzialasz...
Może pliki do wgrania za duze ? Spróbuj zmniejszyć przed wgraniem do 200-300kb
to wtedy szybciej to pójdzie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
monteverde 22:50, 02 paź 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Poproszę o zdjęcia białych ostróżek z nasionek pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies