Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

mateuszmichn 12:40, 01 sie 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Luki napisał(a)


Mateusz nie wiem czy Stipa przezimuje i jak będzie wyglądać w przyszłym roku, ale i tak znów ją wysieje.


Powiem Ci ze ta pogoda ostatnio u nas taka dziwna, że nic nie wiadomo. Ja się ostatnio zastanawiałem czy to środek lata czy środek jesieni, bo u mnie to potrafi 5 razy dnia deszcz padać xD
____________________
Mój mały zakątek
Kacha123 12:45, 01 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Łukasz bylinowa powala - będzie inspiracją dla wielu. Cudnie ją zaprojektowałeś. Szacun mistrzu!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
AlKa 13:05, 01 sie 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Łukaszu mam prośbę o pomoc w identyfikacji żurawki, ja niestety jestem w tym kiepska, dla mnie one wszystkie podobne, a na zdjęciach to już w ogóle.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3707-pora-na-zmiany-czyli-alkowe-rewolucje-ogrodowe?page=80#post_4
____________________
pora na zmiany
admete 16:18, 01 sie 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Luki napisał(a)

Agnieszko tak ptasie łapki mają taki chłodny kolor, żadnych żółtawych przebarwień, ciemna zieleń z białym paseczkiem u mnie rosną w półcieniu, nie rozłażą się i mają tak z 30cm średnicy, sadzone w zeszłym roku





W takim razie lądują na listę zakupów
dziękuję za dokładny opis, bo wiesz ja zdjęcia w sklepach przekłmuja, a ja na żywo nie mam gdzie traw oglądać


Nie ukrywam, że też lubię swoje liliowce, ale szkoda, że już nie mam miejsca na nowe





U mnie też zmieści się chyba z góra 6-8 nowych - i jak tu wybrać jak tyle różności w sklepach???
Szkoda że Ty ich więcej nie zmieścisz , bo cudnie pod Twoją ręką rosną!!!


Z rabaty też jestem zadowolony, chociaż teraz już coraz gorzej bo wiele roślin wyciętych, a inne przestają kwitnąć, traw w tym roku widać nie będzie to też jesienią efekt będzie słaby, ale na co ja będę narzekać jak rabata miała dopiero teraz powstawać, a jest już prawie skończona


No właśnie!!!!
zrobiła już woooooooooow w tym roku - a efekt sam wiesz jak wyszedł

pozdrawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Ludwika 09:23, 02 sie 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Twoje rabaty bylinowe to taka kwintesencja polskiego lata Lubię je oglądać.

A swoje trzmieliny też dopiero 3 dni temu przycięłam ale dość łagodnie, bo jeszcze są niewielkie i chciałabym, żeby rosły, rosły
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
gierczusia 09:53, 04 sie 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Czytam o oczarowania stipą ..a moja drugoroczni tak się diablica kładzie ,źe mnie ślag trafia ciachnąć ją chyba troszkę muszę

Pidzriwonoka Łukasz
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Luki 10:53, 04 sie 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu teraz sam widzę, że jak coś długo planuje później mi się podoba, takie robienie czegoś na hop nie wychodzi dobrze i widzę to po miejscach zmienianych jesienią zeszłego roku... wszystko do zmiany.

Alka już pędzę

Agnieszko w przyszłym roku sam jestem ciekaw bylinowej, może zachwycić , zaskoczyć lub zirytować, a ja już wiem czym

Ludwiko łagodne cięcie młodych trzmilin to częsty błąd trzeba mocno ciachnąć aby od środka już były gęste i mocniejsze, wiosną nie bój się mocno przyciąć, zobaczysz mogą zaskoczyć

Elu teraz właśnie zaczynają kwitnąć wszystkie kępy, wygląda to obłędnie i na pewno wysieję znowu w przyszłym roku bo chyba taka młoda i nie za wysoka najbardziej mi się podoba


U mnie nic nowego, podlewam, układam kostkę, pokazywać też nie ma czego ciągle jedno i to samo
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kindzia 19:08, 04 sie 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Łukasz...ale pięknie!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Katkak 21:06, 04 sie 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukaszek, możesz do mnie zerknąć? Posadziłam już róże. Powiedz czy tak może być, czy nie za ciasno? I czy jeszcze jakąś różę byś tam dał? Jeśli tak to jaką?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
lojalna_ 11:53, 05 sie 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Luki to majstersztyk cudnie




Luki czy te ptasie łapki sa srebrzyste i maja sztywne listki ? Podobaja mi sie nigdzie ich nie widziałam , sprWiaja jakies klopoty?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies