Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Malgosik 11:45, 13 sie 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Łukasz jak żurawka Rio znosi słońce?
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 20:58, 13 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Luki napisał(a)

Skalniak znika definitywnie tylko znowu mam zgryz co zrobić z tymi roślinami...

Łuki, jak zrobisz wyprzedaż, ja zamawiam hakone macra
To chyba ona, czy się mylę?
____________________
Ogródek Iwony II
Nallar 21:04, 13 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Zacznij robić listę roślin do wyprzedaży
Planujesz licytację, czy kto pierwszy ten lepszy?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Ewa777 21:08, 13 sie 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Jestem zachwycona Twoją rabatką bylinową To niesamowite, że w jeden sezon można zrobić takie cudo Ale zapasy w skarbonce robiłeś pewnie cały rok Jak zobaczyłam zdjęcia oniemiałam z zachwytu Pięknie, pięknie, pięknie

Czy te rabaty przy płocie, które chcesz pozmieniać są w cieniu?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Malgosik 21:58, 13 sie 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
hi hi
rozpoczęło się dzielenie skóry na niedźwiedziu
____________________
Ogród na glinie
Luki 23:02, 13 sie 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Alka ja to zauważyłem, że ogólnie w dużym cieniu wszystko kiepsko rośnie, nawet hosty każda roślina potrzebuje troszkę światła by dobrze rosnąć, ale oczywiście to tylko moje obserwacje


Małgosiu Rio znosi słońce wybitnie dobrze przy upałach liście pobladły, ale się nie spaliły na dodatek ładnie to teraz wygląda. Jutro zrobię zdjęcie bo dzisiaj mnie wybito z rytmu i zapomniałem, koszenie skończyłem po ciemku

Iwonko powoli powoli w skalniak wliczają się tylko zapomniane ogrodowo rojniki. Hakone zostaje i będę rozmnażać
Jeżeli chodzi o hakonechloa to jest to odmiana Aureola, też chciałbym zieloną mackre, ale jeszcze nigdzie nie spotkałem

Ewo ze mnie marny handlowiec Możliwe, że jakaś lista powstanie, ale jakoś ja tak nie potrafię...

Ewo777 o dziwo nie przekroczyłem planowanego budżetu no i uważam, że jak na takie efekt i tyle roślin nie wyszło mnie to dużo no, ale fakt zbierać troszkę było trzeba. Na dodatek z tego co już się rozrosło będę mógł obsadzić część rabat u siostry, a to jakby zwracanie kosztów, ale w tym przypadku w takim sensie jak w reklamie chyba

Rabaty są w półcieniu, mają słońce tak do 14 zależy od pory roku bo zimą to tylko troszkę słońca dochodzi, ale to mało ważna detal

Małgosiu obudzę się pewnego dnia rano, a w ogrodzie kolejka do kasy z wykopanymi roślinami z ogrodu
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Viola 23:07, 13 sie 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Lukasz, jestem pewna, ze jakbys zrobił wyprzedaż chwastow ze swojego ogrodu to też by się kolejka utworzyła
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Donia72 23:21, 13 sie 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Łukasz, wstawiłam u siebie fotki moich nędznych żurawek. Jak możesz to zerknij na nie i powiedz tak szczerze, co z nimi zrobić?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Iwk4 23:53, 13 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Luki napisał(a)


Iwonko powoli powoli w skalniak wliczają się tylko zapomniane ogrodowo rojniki. Hakone zostaje i będę rozmnażać
Jeżeli chodzi o hakonechloa to jest to odmiana Aureola, też chciałbym zieloną mackre, ale jeszcze nigdzie nie spotkałem

Dzięki za wyprowadzenie z błędu, co nie umniejsza wcale faktu, że taką trawkę chcę do mojej donicy. Czy na słońcu daje radę? Czy ona do cienia?
W sprawie Mackra odbierz wiadomość na maila
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:57, 13 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Luki napisał(a)


Małgosiu obudzę się pewnego dnia rano, a w ogrodzie kolejka do kasy z wykopanymi roślinami z ogrodu


____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies