Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 14:32, 15 sie 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Jolu to inna rabata, ale na razie tylko sobie gdybam i nic nie ruszam teraz wolę już coś przemyśleć 20 razy zanim coś zmienię, żeby później znowu nie zmieniać
Tak jeżówka Secret Affair w mocnym rozkwicie jest bardzo ciemna i ładnie kontrastuje z jaśniejszymi kwiatami. Wiadomo w słoneczny dzień jest jaśniejsza w odbiorze
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
mateuszmichn 14:34, 15 sie 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Trawniczek pierwsza klasa, piękna zieleń i oczywiście nieskazitelność w cięciu.
Gdyby nie komentarz to bym pomyślał, że to ręką ale skoro to noga to okaz niezły z tej żurawki.
Wszystkie rabaty bardzo ładne. Masz plany, żeby wprowadzić zmiany, jesyem pewien że będzie jeszcze ładniej.
Bylinowa nie męczy tylko zachwyca. W każdym okresie jest zniewalajaca, prawdziwy majstersztyk
____________________
Mój mały zakątek
14:36, 15 sie 2015
hmmm.....się zastanawiam czemu te zdjęcia takie ciemne?...wieczór był? czy chmury?
Luki 14:40, 15 sie 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mateusz żurawa wyrosła w tym roku ogromna, chyba największa jaką do tej pory miałem

Justyno tak to wieczór, ostatnie zdjęcia już mi nie wyszły bo za ciemno było, a jest coś nie tak?
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
leon60 14:43, 15 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Bylinowa to hit sezonu !
Ciekawi mnie co planujesz za zmiany na rabatce pod betonowym płotem dosadzanie, przesadzanie czy likwidacja wszystkiego ? posadziłabym tam dwa drzewa, powtórzyć te co już masz by nie było zbyt płasko
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
14:43, 15 sie 2015
jak dla mnie mocno ponuro .....rabaty zachwycają tylko muszę się bardziej wpatrywać ...jak jest więcej światła to jakby wychodzą do mnie ...a teraz się chowają
mateuszmichn 14:51, 15 sie 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Luki napisał(a)
Mateusz żurawa wyrosła w tym roku ogromna, chyba największa jaką do tej pory miałem



Jak tak dalej pójdzie to będziesz musiał się kłaść obok żeby pokazać jej wielkość xD
____________________
Mój mały zakątek
inag 15:08, 15 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Wracam już któryś raz do tych zdjęć i oczu nie mogę oderwać... Jak dla mnie jest idealnie! Nie wiem co Ty chcesz zmieniać???
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Joku 15:10, 15 sie 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12096
Luki napisał(a)
Jolu to inna rabata, ale na razie tylko sobie gdybam i nic nie ruszam teraz wolę już coś przemyśleć 20 razy zanim coś zmienię, żeby później znowu nie zmieniać
Tak jeżówka Secret Affair w mocnym rozkwicie jest bardzo ciemna i ładnie kontrastuje z jaśniejszymi kwiatami. Wiadomo w słoneczny dzień jest jaśniejsza w odbiorze


No to odetchnęłam z ulgą. I dziękuję za odpowiedź w sprawie jeżówki.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kacha123 15:25, 15 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Męcz nas bylinową, takie męczarnie są super. Piękne masz te rabaty już teraz, a co dopiero będzie po zmianach
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies