Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

bozga 21:23, 17 wrz 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Super, ogląda się z wielką przyjemnością no i hortki bardzo dorodne
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
iwka 22:46, 17 wrz 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Dziękuję za poradę
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Luki 22:47, 17 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Jagoda właśnie nie wiem czy ilość włosia jest zaletą jeżeli chodzi o te miliardy nasion już dwa wiadra tego oberwałem, a nadal jest tego mnóstwo, ziemia cała w nasionach. Poza tym ja się przy niej jakoś specjalnie nie rozczulałem

Sebek no przecież od dawna wiadomo, że w przyrodzie jakaś równowaga musi być

Beatko miałem już iść do Ciebie i się chwalić, że zrobiłem zdjęcia, ale mnie uprzedziłaś

Iwono byłem, swoją opinię zostawiłem

Bożenko hortensji u mnie troszkę przybędzie może jeszcze w tym roku jak się wyrobię z pracami mają rozjaśnić dość ciemną stronę ogrodu o tej porze roku
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
leon60 22:49, 17 wrz 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Luki napisał(a)



uwielbiam te kolory w ogrodzie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Kacha123 22:53, 17 wrz 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Piękne masz te rabaty, kolory zachwycają i rośliny nie tknięte upałem
U mnie jeżówki i hortki podsuszone
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Katkak 08:16, 18 wrz 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Obie róże cudne i obie pięknie razem wyglądają. U Ciebie jeżówki jeszcze w rozkwicie, a u mnie już przekwitają. Jeszcze Milk Shake jako tako się trzyma. Ależ Ci zazdroszczę, że masz ten Bylinowy Raj tuż tuż. Zamierzam wkrótce wyciąć naszą starą gruszkę. Zastanawiam się tylko czy ciachnąć ją na amen, czy może zostawić pień i puścić po nim różę pnącą. Ta grusza rośnie na mojej jeżówkowo-floksowej rabacie. Miałam zamiast niej posadzić ambrowca kolumnowego, ale w sumie zmieściliby się razem. Zanim ambrowiec urośnie byłaby sobie róża na pniu (o ile się wespnie, ale są róże, które nadają się do sadzenia przy drzewach, nie?), a jakby co, to ciachnąć można zawsze. Ot, dylematy . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
nicol21 22:03, 18 wrz 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10322
Czy rabatę tegoroczną zamierzarz obłożyć kostką jak pozostałe czy nie? bez kostki fajnie wygląda
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
lindsay80 20:58, 19 wrz 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Różyczki śliczne, cała reszta również
____________________
Tu ma być ogród :)
Luki 21:24, 19 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Olu obie róże bardzo zachwycają i na razie jestem z nich zadowolony

Kasiu dbam aby nie było przekwitniętych kwiatów, wtedy jeżówki chętniej dłużej kwitną no i u mnie suszą nie są dotknięte rośliny.
Ja to bym widział róże na ładnym obelisku, jakoś grusza...hmm nie wiem zapewne oryginalne byle grusza żadnego grzyba nie trzymała. Sam nie wiem trudno mi doradzić.

Ewelino na razie nie planuje robić obrzeża i raczej tam go nie będzie, chociaż nie powiem kancik w trawie mnie często irytuje i to bardzo tym bardziej, że jest tam dość krzywo.

Lindsay a dziękuję
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:40, 19 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Troszkę sobie popracowałem dzisiaj. Wypieliłem bylinowa na tyłach... oj niezłe okazy tam wyhodowałem, ale co ważne, że widać nie było
Rozpoczęła się rewolucja jednej rabaty i chyba dobrze sobie kombinuję, bynajmniej mnie moja wizja zaczyna się podobać Przy okazji oberwałem odrosty z 4 Ice Dance i zrobiłem zaledwie 24 duże sadzonki w litrowych doniczkach... za dwa lata będę wywoził jak chwast w taczce Na razie drugi ogród ma darmowe rośliny.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies