Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

mateuszmichn 21:52, 19 wrz 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
24 sadzonki. No no brzmi nieźle.
Ja przesadziłem z sadzonkami bukszpanu. Wiem że już pozno jak na sadzonki ale nie miałem wyjścia. Niedawno musiałem przyciąć na cmentarzu dwa kozaczki były strasznie poczochrane. Wyszło ze 200 sadzonek ciekawe ile przeżyje
____________________
Mój mały zakątek
lindsay80 21:55, 19 wrz 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Luki napisał(a)
Troszkę sobie popracowałem dzisiaj. Wypieliłem bylinowa na tyłach... oj niezłe okazy tam wyhodowałem, ale co ważne, że widać nie było
Rozpoczęła się rewolucja jednej rabaty i chyba dobrze sobie kombinuję, bynajmniej mnie moja wizja zaczyna się podobać Przy okazji oberwałem odrosty z 4 Ice Dance i zrobiłem zaledwie 24 duże sadzonki w litrowych doniczkach... za dwa lata będę wywoził jak chwast w taczce Na razie drugi ogród ma darmowe rośliny.


Łukasz a do ziemi od razu nie można sadzonek ID już teraz dawać, za późno?
____________________
Tu ma być ogród :)
Luki 22:23, 19 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mateusz bukszpan do przyszłej wiosny będzie wegetował i dopiero w kolejnym sezonie puści korzonki.

Lindsay pewnie, że można, ja też wolałbym od razu do gruntu, ale teraz możliwości nie mam więc wylądowały w doniczkach chociaż kto wie czy moje na początku października też nie pójdą w grunt, ale przynajmniej już jakieś korzenie nowe będą miały
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
mateuszmichn 23:09, 19 wrz 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Luki napisał(a)
Mateusz bukszpan do przyszłej wiosny będzie wegetował i dopiero w kolejnym sezonie puści korzonki.



No tak, tylko że lepiej jakby już z miesiąc siedziały w ziemi.
Na zimę przykryję przed mrozem. Mam nadzieję, że ruszą.
____________________
Mój mały zakątek
Katkak 08:30, 20 wrz 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dam sobie spokój z tą gruszką i całkiem ją wytnę, masz rację, jak już to obelisk zdecydowanie jest lepszym pomysłem.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
nicol21 21:41, 20 wrz 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10322
Świetnie,że sadzonkujesz. ID przyjmuje się bardzo łatwo i szybko rozrasta. Ja właśnie u siebie porównałam rok temu i teraz. Aż sama jestem w szoku, że aż tak bardzo się rozrosło toto.

Działasz już u siostry czy jeszcze przeczekujesz?
pokażesz tą "nową" rabatkę?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kasik 21:50, 20 wrz 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Luki napisał(a)
Troszkę sobie popracowałem dzisiaj. Wypieliłem bylinowa na tyłach... oj niezłe okazy tam wyhodowałem, ale co ważne, że widać nie było
Rozpoczęła się rewolucja jednej rabaty i chyba dobrze sobie kombinuję, bynajmniej mnie moja wizja zaczyna się podobać Przy okazji oberwałem odrosty z 4 Ice Dance i zrobiłem zaledwie 24 duże sadzonki w litrowych doniczkach... za dwa lata będę wywoził jak chwast w taczce Na razie drugi ogród ma darmowe rośliny.


Pracuś z Ciebie. Nie dość, że u siebie to jeszcze u siostry. Fajny taki Brat. Ukłony.

Ja też mam fajnego. Dziś ode mnie wyjechał z bagażnikiem dobra ogrodowego, a ja dostałam świeże dorsze prosto z kutra ( sam łowił)i świeże śledziki wędzone.



____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Luki 22:25, 20 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu już Ty sobie ładny obelisk wynajdziesz lu kto wie sama zrobisz

Ewelino sadzonek sporo na drugi ogród potrzebne więc się bawię w małą szkółkę już mam 76 sadzonek różnych roślin, a zdjęcia od siostry już pokazywałem i pokazuje Moje zmiany pokażę w późniejszym czasie bo na razie to początki i nie ma co oglądać

Kasiu szczerze to prac ogrodowo domowych mam serdecznie dość, w ogrodzie pracuję z przyjemnością, ale za dużo tego wszystkiego
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Nikita 12:34, 21 wrz 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Luki napisał(a)
Po drodze do domu skromne kilka strzałów.









Skromne...ha, ha ...dobre!!! Jak to jest skromne???...No weź, przestań!!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
polinka 12:41, 21 wrz 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Luki napisał(a)

Na koniec ptasie łapki w bardziej cienistym miejscu



Piękne te ptasie łapki! Naprawdę rozświetlają tą ciemną zieleń bukszpanów.

Łukasz jak tam Twój murek granitowy? Walczysz dalej czy skończyłeś?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies