Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Drimeth 09:08, 17 wrz 2015


Dołączył: 28 lip 2015
Posty: 392
Zdrówka życzę.
Margo 09:18, 17 wrz 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Łukasz, szybkiego powrotu do zdrowia
____________________
Gosia
Luki 09:23, 17 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Iwonko nie koniecznie będą miały mączniaka, wszystko tak na prawdę od pogody zależy. Sukces do uprawy pysznogłówki i długiego jej kwitnienia to woda dobre odżywienie i słońce.

Jeżówki na pierwszym planie to Picolino w ilości 3 sztuk. Jeżówki można sadzić co 40-50cm i ładną kępkę np 3 sztuki zrobią, nawet bardzo dużą kępę

Agnieszko jeżeli jeszcze chcesz coś przyciąć to na prawdę ostatni gwizdek, a szczerze to i tak już troszkę późno, ale ja nie zniosę widoku poczochrańców, a jesień ma być długa

Przyjrzałem się ostatnio tym paskudom i one nie latają przy roślinach dla ich nektaru tylko dla innych owadów by je złapać i zjeść, ostatnio widziałem jak złapał pszczółkę i ja zagryzał żywcem.

Ptasie łapki to dobry wybór szybko się rozrastają w ładne kępki

No i dziękuję za komplementy

Alka ja wysiewać też nie znoszę, ale stipa nie potrzebuje jakiś specjalnych wymagań i ją mogę wysiewać Szkółking prawie udany, coś kupiłem, ale niewiele bo trzymam się planu i resztek budżetu

Piotrze dziękuję i bardzo mi miło

Gosiu wybacz wiadomości wylądowały w Spamie, matko jak dawno je wysłałaś. Odpiszę dzisiaj

Mateusz dzięki.

Olka zauważyłem, że szerszenie są tam gdzie inne owady bo na nie polują i wcale ich słodki zapach nie zwabia a ilość owadów na rozchodnikach, łapią i zagryzają mi pszczółki.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 09:24, 17 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Drimeth, Gosiu bardzo dziękuje, troszkę się raczej pomęczę
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:42, 17 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Udało mi się dzisiaj zrobić w końcu porównanie Munstead Wood z Ascot na zamówienie mam nadzieję, że dobrze się spisałem

Pierwsze zdjęcie jak dla mnie lepiej oddaje kolory, ale to już mało ważne, najważniejsze, że doszło do bezpośredniej konfrontacji
Dla jasności Ascot po lewej Munstead Wood po prawej.









____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 20:46, 17 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Po drodze do domu skromne kilka strzałów.








I bateria padła

Jeszcze upatrzyłem sobie w bylinowym takiego bodziszka, chyba znalazłem mu miejsce...chyba

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Jagodaa 21:04, 17 wrz 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Obie róże śliczne . Wszystko sie bardzo u Ciebie rozrosło. Ja nie wiem, jak Wy te stipy hodujecie, bo u wszyskich wielkie kępy i maja pełno włosia, a u mnie skromnie...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Sebek 21:06, 17 wrz 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
U Ciebie busz - u siostry za to jeszcze dla równowagi pusto Ale uwijacie się wyjątkowo szybko - płot, obrzeża Super
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
butterfly 21:18, 17 wrz 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Luki, dziekuje za porównanie - obie róze boskie. Piekne. Obie super się uzupelniają kolorystycznie.

Spisałeś się na medal Pieknie dziękuję
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
iwka 21:19, 17 wrz 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Hej Łukasz, podesłał mnie do Ciebie Mateusz, mógłbyś do mnie zajrzeć i zabrać swoje stanowisko odnośnie trawertynu dzięki

str. 273
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies