Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Margarete 16:53, 01 paź 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Spojrzałam na kilka stron do tyłu, alez cudnie u ciebie, trawwy robią "dobrą" robote z tymi kolorowymi elementami kwiatów czy liści, i to tak własnie jak u ciebie jest, w masie czy stipy czy miskanty...w masie siła i urok
Widze że kawał ziemi do obsadzenia ci przybyło, ja tez mam plany do realizacji w weekend poszerzenia rabaty.......jak by mi ktos 3 lata temu powiedział że będę ja poszerzac to bym go smiechem zabiła, zrobiłam ja wtedy na nowo, obsadizłam maleńkimi roslinkami które ginęły w "morzu" kory a dzis...ciasno, niektóre źle posadzone i do tego chciejstw przybyło....mus poszerzać
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
leon60 18:40, 01 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
świecznica i mnie kusi
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Borbetka 08:09, 02 paź 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Moją zjadły ślimaki. Miałam 5 sztuk. Śladu nie ma. Buuu.
____________________
borówcowy wizytowka
Luki 09:00, 02 paź 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu może się przydać

Agnieszko pewnie, jak będzie trzeba to wołaj, ale i tak staram się na bieżąco zaglądać

Małgosiu dziękuje i poskarżyć się muszę bo ktoś mi buchnął jedną dynie
Mam w ogrodzie jedną półcienistą stronę z długimi rabatami i zmieniam je już 2 raz w tym roku i 5 od jej powstania i nadal nie jestem zadowolony... ciekaw jestem ile to jeszcze potrwa zanim będzie mi to miejsce odpowiadać.

Olu mam pokusić jeszcze bardziej warta grzechu jest, fakt troszkę końcówki liści teraz jej podsychają, ale to już koniec sezonu, więc ma pozwolenie

Moniko straszną masz plagę z tymi ślimakami, chociaż ja powoli też zaczynam się obawiać bo skorupkowych z roku na rok więcej, i dwa lata temu z rośliną przyniosłem nagusy i obecnie znajduję je na całym ogrodzie, na razie zbieranie wystarczało, ale w przyszłym roku chyba będzie trzeba większą walkę rozpocząć.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
abiko 09:11, 02 paź 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Łukasz w zimie musisz się pokusić na zestawienie Twoich rabat sprzed i po erze Ogrodowiska. Patrząc na początki i pierwsze zdjęcia naprawdę masz się czym pochwalić, bo kawał dobrej roboty zrobiłeś.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
victoriagos 10:03, 02 paź 2015

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
Witaj

Luki zerknij na priv
____________________
Siejsko czarodziejsko
Jana 20:01, 02 paź 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
malkul napisał(a)


przyda się niejsdmenu
będę szukać takiej siatki
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
butterfly 21:27, 02 paź 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Luki, to jak juz się abiko odważyła to i ja chciałabym cie w podobnym celu wykorzystać
Męcze się zmoja bylinówka, i co już mysle że wiem co, gdzie i z czym to znów cos mi nie pasuje...
Jutro porobię zdjęcia, pomierzę, pospisuje co mam i co chciałabym miec i pomolestuję cie o pomoc, ok
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Luki 21:46, 02 paź 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Agnieszko oczywiście mam plan takie podsumowanie zrobić tylko będzie kilka wpadek na minus ale co tam znowu sobie pozmieniam

Jana siatka w każdym sklepie/markecie budowlanym, przy wyciąganiu cebul również bardzo dobrze się spisuje, miałem okazje wczoraj testować

Beatko pewnie ja z miłą chęcią, może uda mi się coś sensownego doradzić

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Jana 22:29, 02 paź 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Świecznica śliczna, zanotowałam ją sobie po wizycie w Twoim ogrodzie na liście chciejstw bardzo mi się podoba Twoja obwódka z kolorowych żurawek i dlatego nurtuje mnie pytanie czy Ty je okrywasz na zimę przy takiej ilości? czy też spokojnie przezimują?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies