Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Katkak 23:31, 30 wrz 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Psychicznie dam radę, najważniejsze żeby portfel był przygotowany .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luki 23:33, 30 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu tak pewnym szyfrem mogę powiedzieć, że nawet jak sporo się wybierze na końcu można się mile zaskoczyć
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
AlKa 09:55, 01 paź 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Świecznicami kusisz i ta inspiracja super. tak sobie myślę, że może by ją w liliowce wkomponować, bo jak przekwitną to mam tam mudno.
____________________
pora na zmiany
Iwk4 10:06, 01 paź 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jak opisałeś świecznice, zapragnęłam je mieć. W sam raz do cienia by mi pasowały. Zapisuję sobie.
____________________
Ogródek Iwony II
abiko 10:26, 01 paź 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Łukasz mi też świecznica po głowie chodzi. Marzy mi się, żeby ją wcisnąć zamiast żółtych złocieni, które mnie wkurzają masakrycznie. Oddam z przyjemnością komuśTyle, że muszę wysoką znaleźć, żeby mi tło dla magnoli przed nią zrobiła. Choć pewnie nie najlepsze zestawienie, ale już nie mam pomysłu co tam posadzićWiesz jaką masz odmianę, bo może pisałeś, ale nie nadrobię tyle wstecz
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 10:32, 01 paź 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
no mus do ciebie po poradę z bylinową ruszyć, bo doła mam totalnego..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Luki 10:50, 01 paź 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Alka moje już rosnące świecznice w sumie rosną w pobliżu liliowców, liście mają na prawdę bardzo ładne i dekoracyjne przez cały sezon

Iwonko polecam ja jestem z niej bardzo zadowolony, cały sezon ozdabia liścmi i pod koniec kwitnie i pachnie, bylina idealna W dużym cieniu jednak mogą bardzo późno kwitnąć, więc przez pół dnia w sezonie słonko potrzebne.

Agnieszko ja uważam, że świecznica na tle liście magnolii lub obok będzie bardzo ładnie wyglądać i kontrastować. Liście mają ok metra wysokości podczas kwitnienia wyciąga się nawet do 150cm. Mam odmianę Black Negligee i odmiany nie pisałem
Mów co tam z bylinami, albo pisz u siebie wpadnę wieczorkiem i postaramy się zakopać tego doła lubię tematy bylinowe



Ide zobaczyć co w ogrodzie padło po przymrozkach bo o 5 rano było -2 stopnie.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Katkak 11:07, 01 paź 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Luki napisał(a)
Kasiu tak pewnym szyfrem mogę powiedzieć, że nawet jak sporo się wybierze na końcu można się mile zaskoczyć

I to się nazywa dodatkowa motywacja. Chyba auto od siostry pożyczę, bo ma kombi .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
abiko 11:19, 01 paź 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Luki napisał(a)




Agnieszko ja uważam, że świecznica na tle liście magnolii lub obok będzie bardzo ładnie wyglądać i kontrastować. Liście mają ok metra wysokości podczas kwitnienia wyciąga się nawet do 150cm. Mam odmianę Black Negligee i odmiany nie pisałem
Mów co tam z bylinami, albo pisz u siebie wpadnę wieczorkiem i postaramy się zakopać tego doła lubię tematy bylinowe



I to jest Łukasz konkret jaki lubię. Dziękuję. Świecznicę znajdę i tam właśnie posadzę. Powinno jej stanowisko pasować, mocnego słońca nie ma, wilgotno i zasłoni mi to co musi
Bylinową moją na razie się nie ma co przejmować, muszę zdjęcie zrobić, bo już część posprzątałam ze skarpy. Jak wstawię to będę prosić o pomoc w doborze roślin oki?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Margarete 16:45, 01 paź 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Luki napisał(a)
Coś przy wejściu.



I jeszcze coś z cyklu była sobie rabata z ziemią urabianą od 5 lat, jest jej pozostałość i piękne 'gadżety' ogrodowe, muszę zapytać czy mogę sobie przemalować te wystające paskudy na czarno.


Nie mam zamiaru nic z tym robić bo i tak na wiosnę kolejna demolka i wykopaliska.
Takiej wizytówki przy samym wejściu to żodyn niy mo... żodyn

No śliczne dekoracje........... ja tez zrobiłam ale moje nie tak okazałe
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies