Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Kacha123 21:24, 27 wrz 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ale trafiłam! Takie piękne fotki przed snem Miodzio! Już mnie skręca co tam dorobisz do tej bylinowej
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Katkak 21:27, 27 wrz 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz, a możesz zrobić dokładniejsze zdjęcie tej miniaturowej pysznogłówki? Zaciekawiłeś mnie nią. Wciąż mam jednak nadzieję, że kiedyś się Twoich odwiedzin doczekam . Nie naciskam kiedy, po prostu jak będziesz miał czas i ochotę to pamiętaj, że jesteś u mnie baaardzo mile widziany . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luki 21:54, 27 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu(Kacha123) dorobię bylinową a tak już bez żartów dojdą 4 róże 3 miskanty, astry, jeżówki i floksy plus lilie, i wsio więcej miejsca nie będzie

Kasiu zrobię świeże zdjęcie, gdzieś miałem fotki, ale nie na obecnym komputerze powoli się rozrasta i za daleko nie wędruję.
Na pewno dotrę bo chcę odwiedzić mnóstwo miejsc, ale kilka rzeczy musi się u mnie zmienić Oczywiście u mnie również drzwi otwarte.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
mateuszmichn 22:18, 27 wrz 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Luki napisał(a)


Mateusz na pewno obsługi kosiarki będzie musiał się nauczyć nawet jak nie będzie z niego ogrodnik, prędzej rolnik bo traktory i kombajny uwielbia.
Podjazd będzie już robiła firma, ale według mojego projektu, jeszcze będzie ogrodzenie częściowo zmieniane, cieszy mnie to, ale ogród będzie trzeba skutecznie zabezpieczyć i chyba postawie prowizoryczne płotki przy rabatach


Hmmm pewnie projekt będzie ładny a i firma będzie miała nie łatwo z Panem inż
No jeśli trzeba to warto zabezpieczyć, właściwie to nie zaszkodzi na wszelki wypadek
____________________
Mój mały zakątek
victoriagos 22:31, 27 wrz 2015

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
OOOOOOOO jak pięknie


ja z pytankiem wpadłam
czy lilie wytrzymają w wilgotnej ziemi(+ gliniastej, ciężkiej) - najniżej na całym ogródku
____________________
Siejsko czarodziejsko
Pawlus 22:38, 27 wrz 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Mój żywopłocik grabowy po opadach złapał mącznika. Zastanawiam się czy jest jeszcze sens pryskać. W końcu i tak za miesiąc po sezonie...
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Drimeth 10:33, 28 wrz 2015


Dołączył: 28 lip 2015
Posty: 392
Fantastyczne zdjęcia. Gratuluję realizacji.
I trochę po cichu zazdroszczę, że masz kanalizacyjne wykopy już za sobą. To jeszcze przede mną i aż się boję zniszczeń powykopowych
Bardzo jestem ciekawa kontynuacji rabaty bylinowej, na pewno będzie ciekawa.
Pozdrawiam.
lojalna_ 10:36, 28 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Swiecznica piekna , napewno sobie kupie i jeszcze pachnie? Cudo ....a teraz prosze Cie zdiagnozuj moja rozplenice bo obstawiam dwie nazwy ....

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Luki 11:10, 28 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gosiu lilie w zaistoisku wody będą gnić tak jak i inne cebule, nawet zrobienie pod cebulą pisakowej podsypki może spowodować zrobienie się miski z wodą.

Paweł mój żywopłot też złapał mączniaka częściowo w sumie po deszczach sporo roślin zostało nim porażone. Ja jeszcze 3 tygodnie temu zrobiłem oprysk, ale tylko tego co najbardziej było uszkodzone bo miałbym śnieżną apokalipse.


Drimeth dziękuje
Przy kopaniu kanalizacji wykop wszystko co w pobliżu i jest cenne powiedzą, że będą uważać, ale i tak dla nich to tylko zbędne zielsko, drugi raz to bym chyba czerwoną taśmę rozwinął gdzie mogą wejść, a gdzie nie

Jolu świecznica pachnie i to jak zapach pięknie się roznosi, a to dopiero kilka kwiatów. Rozplenica na zdjęciu ma szersze liście i ciemne szczotki przy rozkwicie, to odmiana Moudry.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
victoriagos 13:23, 28 wrz 2015

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
Dzięki - to nie będę ryzykować , gdzieś wyżej wsadzę
____________________
Siejsko czarodziejsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies