Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 22:41, 05 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Marzena2007 napisał(a)
A nie można byłoby ketmi zachować?

Pewnie, że można ale jakoś jej tam nie widzę do tego co teraz zrobiłam... a dwa to straszny śmieciuch spadające kwiaty niezebrane po dwóch dniach kleją się jak pomarańczowe ślimaki a o liściach wczesną jesienią nie wspomnę, zimą łysa pokraka
Jak przyjdzie odpowiedni moment będę pokazywać ten zakątek i będziemy myśleć
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
alinak 23:36, 05 sie 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Ola -aleś ty pracowita dziewczyna . zmiany szybciutko nabierają kształtu ..bez ślimaczenia .pasują u ciebie te geometryczne formy . trzymaj się jednak tego i nie poplątaj stylów
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Mala_Mi 15:58, 06 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nałe co nei co obejrzałąm.. i do żwirku sie dokopałam metodą cofaj, cofaj... i znikł brzydki ekobordzik....
Jest już super... tylko ketmii żal.... może jednak sie jakoś wkomponuje ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tess 16:02, 06 sie 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12108
leon60 napisał(a)

Jak dawno Cię nie było ! fajnie, ze wpadłaś
Mały lifting zrobiłam haha


Mały? Ale jaki efektowny!
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
bdan 21:33, 06 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Olu dziękuje za wizytę w moim wątku i miłe słowa. Przeleciałam sporo stron do tyłu, oczywiście głównie pismo obrazkowe i jestem pełna podziwu jaka piękna metamorfoza wyszła. Zajdę sobie sprawę z ogromu wykonanych pracy. Pozdrawiam serdecznie i zaznaczam do spokojnego przeanalizowania.

Doczytałam, że serby będziesz ciąć w ekrany. Czy na chwile obecną już je jakoś delikatnie przycinasz?
Zastanawiam się co będę robić z moimi i kiedy ewent. zacząć coś przycinać.
Choc wydawało mi się, że raczej będę je prowadzić w formie strzelistych stożków.
Będę obserwować
Majuniaa 21:41, 06 sie 2014

Dołączył: 26 kwi 2013
Posty: 105
Witaj,

bardzo podobają mi się u Ciebie rabaty i prędkość z jaką dokonujesz zmian.
Masz już pięknie.
Czytając Twój wątek wstecz, zauważyłam ze masz ładną korę. Czy mogę prosić o namiar na nią?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3160-duzy-ogrod-Majunii-na-warmii
leon60 21:53, 06 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
alinak napisał(a)
Ola -aleś ty pracowita dziewczyna . zmiany szybciutko nabierają kształtu ..bez ślimaczenia .pasują u ciebie te geometryczne formy . trzymaj się jednak tego i nie poplątaj stylów

Nie lubię ślimaków i ślimaczenia
Dzięki za miłe słowa !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:54, 06 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Mala_Mi napisał(a)
Nałe co nei co obejrzałąm.. i do żwirku sie dokopałam metodą cofaj, cofaj... i znikł brzydki ekobordzik....
Jest już super... tylko ketmii żal.... może jednak sie jakoś wkomponuje ..

Z ketmią to takie wstępne przemyślenia... do tego jeszcze kawałek
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:56, 06 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
bdan napisał(a)
Olu dziękuje za wizytę w moim wątku i miłe słowa. Przeleciałam sporo stron do tyłu, oczywiście głównie pismo obrazkowe i jestem pełna podziwu jaka piękna metamorfoza wyszła. Zajdę sobie sprawę z ogromu wykonanych pracy. Pozdrawiam serdecznie i zaznaczam do spokojnego przeanalizowania.

Doczytałam, że serby będziesz ciąć w ekrany. Czy na chwile obecną już je jakoś delikatnie przycinasz?
Zastanawiam się co będę robić z moimi i kiedy ewent. zacząć coś przycinać.
Choc wydawało mi się, że raczej będę je prowadzić w formie strzelistych stożków.
Będę obserwować

Danusiu serbów jeszcze nie cięłam, chciałam by się porządnie ukorzeniły i zaczęły rosnąć bo te sadzone jesienią troszkę chorowały. Teraz jest już dobrze, może w przyszłym sezonie delikatnie, zobaczymy
Pozdrówki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
elzbieta_g 21:56, 06 sie 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Oluś podobno nie ma u ciebie deszczu, zlituj się i weś go trochę ode mnie, przecież my dalsze sąsiadki do ja nie rozumieć dlaczego ty nie mieć deszczu ulewnedo takiego jak ja mieć
pozdrawiam
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies