Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

jazzy 15:07, 14 cze 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Bardzo fajnie to wygląda Płyty wydają się dużo większe a trawnik...eh
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
siakowa 15:14, 14 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
ja tez przeklnęłam i to solidnie i dźwięcznie....!!!!!!!!
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Kuba 15:45, 14 cze 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Dzięki za zdjęcie- no ładny jest ale może w szpalerze a na solistę się nie nadaje? bardzo mi pomogłaś tymi zdjęciami

u Ciebie ogród jak z żurnala, pięknie ech
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Iwk4 15:55, 14 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ja nie przeklinam z natury, ale buzie rozdziawiłam i się nawet zaczęłam zastanawiać, że coś chyba jest nie tak. Bo zwykle najpierw jest tutaj zdjęcie, a potem na pinteresie. Tym razem Olu przypięłaś pina do swojego ogrodu. Fajnie by tak było kopiuj i wklej zrobić. To jeszcze nie ten pin. Ten, o którym pomyślałam, to było samotne drzewo wielopniowe w takiej kostce z płyt. Teraz nie mogę znaleźć.
https://www.pinterest.com/pin/551550285589676935/
Cudownie. Nie do poprawienia. Ja mam płytki w większych odstępach i żwirek się trochę wysypuje. M zadbał, by było go sporo. U ciebie nie powinno być tego problemu.
Ps. pokazałam M, powiedział tylko: o kurde, ale ogród
____________________
Ogródek Iwony II
leon60 19:30, 14 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
jazzy napisał(a)
Bardzo fajnie to wygląda Płyty wydają się dużo większe a trawnik...eh

chciałam większe ale nic w sensownej cenie nie znalazłam a trawnik.. niekoszony
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 19:30, 14 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
siakowa napisał(a)
ja tez przeklnęłam i to solidnie i dźwięcznie....!!!!!!!!

nie bluzgaj bo przecież masz podobny placyk
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 19:30, 14 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Kuba napisał(a)
Dzięki za zdjęcie- no ładny jest ale może w szpalerze a na solistę się nie nadaje? bardzo mi pomogłaś tymi zdjęciami

u Ciebie ogród jak z żurnala, pięknie ech

Ewa nie znam się na różach więc nie pomogę, krzaczek sam w sobie jest całkiem ładny
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 19:30, 14 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Iwk4 napisał(a)
Ja nie przeklinam z natury, ale buzie rozdziawiłam i się nawet zaczęłam zastanawiać, że coś chyba jest nie tak. Bo zwykle najpierw jest tutaj zdjęcie, a potem na pinteresie. Tym razem Olu przypięłaś pina do swojego ogrodu. Fajnie by tak było kopiuj i wklej zrobić. To jeszcze nie ten pin. Ten, o którym pomyślałam, to było samotne drzewo wielopniowe w takiej kostce z płyt. Teraz nie mogę znaleźć.
https://www.pinterest.com/pin/551550285589676935/
Cudownie. Nie do poprawienia. Ja mam płytki w większych odstępach i żwirek się trochę wysypuje. M zadbał, by było go sporo. U ciebie nie powinno być tego problemu.
Ps. pokazałam M, powiedział tylko: o kurde, ale ogród

Chyba wiem o czym mówisz ale nie chce mi się za tym grzebać
Odstępy pomiędzy płytami 6cm powinno być ok w użytkowaniu, jeszcze jakieś fajne fotele jak na pinie by mi pasowały
Dzięki za pochwały
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Pawlus 21:30, 14 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Twoja perfekcja zwala z nóg. Jak się mają Amazony przed hortkami? Jesteś z nich zadowolona po zimie?
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
babka 22:05, 14 cze 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Olu to co tworzysz to jakaś bajka, skąd Ty czerpiesz pomysły ?? Nie wiem jak jesteś w stanie dobę rozciągnąć by to wszystko w takim tępie wykonać i do tego tak perfekcyjne ??
Jest Prze... !!!!

PS. czy mogę skopiować Twoją rabatę z Red Baronami i zawilcami ?? Czy ML mogę teraz dzielić czy poczekać do wiosny ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies