Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Konstancja30 20:40, 20 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madżenka ... napiszę tylko ... wracam do oglądania tego pokazu tulipków ... neuron wziął i padł z wrażenia ... a ja mam rozszerzone źrenice ... hmmmm ...

oczywiście jak oprzytomnieje to zanalizuje godność występujących w pokazie i jesienią będzie nędza bo ja cebuli nakupię ... aleeeeeeeeeeee los
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Kasik 21:34, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Dzięki za życzenia - również życzę pięknych i szczęśliwych Świąt.

Tulipany - te różowe mnie urzekły.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Luki 21:41, 20 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ja się pytam... Jak żyć, no jakżyć i nie mieć tysięcy dylematów
Uwielbiam twój ogród i tak niegrzecznie delikatne zestawienia będę sobie kopiował.
Berberysy Bagatelle mam, tło buksika mam, rozplenice też, trzeba skoczyć się tylko po runianke. Na dodatek to zestawienie cudnie wygląda z różowym i jak tu nie skopiować.

Ja coś tak czułem, że z tego leżenia na kanapie żaden odpoczynek nie wyjdzie, co najwyżej regeneracja sił. Pozostaje się zastanawiać co wymyśliłaś

No i oczywiście życze mokrego dyngusa
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Madzenka 21:44, 20 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Już pisalam, że wiosnę kocham najbardziej... Z powodu tulipanów....
I pamiętam gdy posadziłam pierwsze cebulki tulipanów w donicy na balkonie chyba z 16 lata temu.... Oczywiście wszystkie wymarzły... Od lat pałam miłością do tulipanów... Ze wzajemnością
Za poradą Danusi jesienią dokupię purpurowych

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nicol21 21:52, 20 kwi 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Pięknie Marzenko, super świąteczny prezent widoki boskie- pewnie rodzinka się tylko zachwycała.wszystko super, i te Narcyzy thalia rzeczywiscie bardzo urodziwe są!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mala_Mi 22:14, 20 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Od 1145 obejrzałam.
Tulipany zachwycają
Narcyz Thalia moje ulubione
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gusiarz 22:22, 20 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Madżen... berberys Green Carpet
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Margarete 01:21, 21 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Marzena2007 napisał(a)
Trzmeilinki trzy...

To dla mnie ? prawda ?......na pewno dla mnie te foty..
Jak miło Dzięki.......
Pozostałe tez obejrzałam....ślicznie..... co ja będe mówic jak wszyscy juz wszystko powiedzieli to co ja chciałam..........
Pozdrawiam Marzenko, i choć troche z opóźnieniem ale zycze udanej końcówki swiat !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
baraga1904 09:20, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...ja mam zawał...z zachwytu....Madżenko w Świąteczny poniedziałek zobaczyc takie zdjęcia takiego ogrodu !!!wow...nawet nie pytam o pozwolenie - wrzucam je na tapetę i będę patrzec i patrzec.....
...tulipki z berberysem cudownie wyglądają...i ten bukszpanowy przyrost w tle...cudo....
...moja wiśnia już przekwitła...
...udanego drugiego dnia świąt.....
agam 09:31, 21 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Queen są przepiękne. W Twoich aranżacjach wyglądają bosko. Polowanie w Janinie w tym roku będzie na bank Pozdrawiam świątecznie .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies