Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 12:36, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jestem już w domu. Czymże jest nasz smutek w obliczu cierpienia fizycznego nie do zniesienia? Myśl o tym, że bliska osoba przestała cierpieć fizycznie chyba też leczy rany. Mniejmy nadzieję, że jest niebo i że teraz jest szczęsliwy. Ja w to wierzę i chyba tylko takie myślenie trzyma nas przy życiu po stracie kogoś bliskiego.

Teraz gdy to piszę u sąsiadów obok gra muzyka weselna, corka sąsiadów własnie wyjeżdża do kościoła wziąć slub... To znak, że życ trzeba dalej. Pozostaje nam tylko myślenie.
Pogoda jest przepiękna, jakby na przekór wszystkiemu. Wczoraj w Szczecinie również zachwycała. Więc to sygnal, że trzeba sie cieszyć każdą pogodną chwila. Idę podzialać w ogrodzie , doładować ciut rozladowane akumulatory.



Dziekuje, ze mnie pocieszacie. Ja jestem twarda baba, kobiety w mojej rodzinie są bardzo silne. Więc wracam do codziennosci. Oby to słonce nad nami świeciło jak najdłużej

Wieczorem powklejam trochę zdjęc. Nawet nie wnerwiaja mnnie chwasty, ktore dzisiaj zobaczylam na rabatach. Są i za kilka godzin ich nie bedzie, najwyżej wlezą w kadr.

Wypije zaraz kawe i spojrze co sie w niektorych wątkach dzieje
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:51, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Rench napisał(a)
Obczajam Red Leonardo i Red Eden ,jedną z nich masz,nie pamiętam dokładnie którą ? Jest godna polecenia ?


Mam red Leonardo. - ta róża mnie zachwyca. Ma kolor dojrzałej maliny, krwisto-purpurowy. Jest niziutka - idealna na obwódki rabat i ma Przepiękne ciemnozielone błyszczące liscie.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasiek 12:54, 04 paź 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Dobrze ze juz jestes...
____________________
Bawarka
Mala_Mi 13:35, 04 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
stron 2901... zerknij, bo potrzebuję pomocy... różanej Ani nie ma... kto tu jeszcze jest różany??
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 14:54, 04 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)


Mam red Leonardo. - ta róża mnie zachwyca. Ma kolor dojrzałej maliny, krwisto-purpurowy. Jest niziutka - idealna na obwódki rabat i ma Przepiękne ciemnozielone błyszczące liscie.


liście Leo w obu wersjach są obłędne ... wyglądają jak woskowane ... kwiaty zresztą też ... i gdybam o obwódce z tego red ... no to Adamo już wie bo podczytuje i tu ...

mam włączone ogrodniczkowanie w wersji na podładowanych duracelkach ... bidne chwasty ...

buźka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 19:16, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magda70 napisał(a)
Madzen - a napisz proszę jakiej odległości od siebie masz posadzone te graby na przedpłociu?
Oczywiście nie spieszy mi się...poczekam...


Jeju żle Ci napisałam. Mam posadzone graby i brzozy co 4 m...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:17, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
monteverde napisał(a)
Marzenko na której stronie masz zdjęcie posadzonego sadźca z limelight i pinky winky ...? chcialam zobaczyć i u mnie Gabrysia i Ewa do Ciebie napisały


Ania jakoś brudno to wygląda a miało być bordowo...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:21, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


liście Leo w obu wersjach są obłędne ... wyglądają jak woskowane ... kwiaty zresztą też ... i gdybam o obwódce z tego red ... no to Adamo już wie bo podczytuje i tu ...

mam włączone ogrodniczkowanie w wersji na podładowanych duracelkach ... bidne chwasty ...

buźka


Iza macham do Adamo. Ile jeszcze dni bez??
Red Leonardo został dzisiaj po raz kolejny przesadzony... tym razem na sam brzeg rabaty pomiędzy Ascot. Licze na ferię baw za rok!

To fotka dla Rench, Izy i Adamo
Red Leonardo


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:22, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mala_Mi napisał(a)
stron 2901... zerknij, bo potrzebuję pomocy... różanej Ani nie ma... kto tu jeszcze jest różany??


Zaraz przybiegnę.
Różana jest jeszcze Safoya i Monic ale obie rzadko bywają na forum. Ania Monte chyba ma największą wiedze o różach, Viva i Pszczólka zna się świetnie, tylko się zwykle przyczaji jak tygrys!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:26, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pokaże teraz miejsce na różankę po eksmisji budleji. Widać wreszcie buki (mma nadzieję, ze odbiją porzadnie za rok) oraz kiku-shidare. Aż sie boje ich wzrostu - widziałam prawdziwe potwory w Wosjawicach




____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies