Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

barbara_kraj... 23:32, 02 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Marzena2007 napisał(a)
Zakwitł pierwszy kłos świecznicy



Wąchałam ją, ma bardzo miły i subtelny zapach
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Urszulla 00:55, 03 wrz 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Marzenko gratuluję wygranego srebra w konkursie donicowym
a na Twój ogród się napatrzyć nie mogę
doskonałe te Twoje kompozycje
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
atena35 10:38, 03 wrz 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
baraga1904 napisał(a)



...są...na kapelusze


Muszę więc kupić kapelusz
____________________
Ogród Tosi
Mala_Mi 11:13, 03 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Magda.. ja swoje trawy, w tym i rozplenice tnę piła spalinową do żywopłotów Inaczej bym sie zarżnęła na amen
Madżen.. dokupiłam kulek..6 szt.. mniejszych i większych.. Jak szaleć to szaleć..a co
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
jotka 11:46, 03 wrz 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Aniu, dziwne zjawisko, my ledwo nadążamy z oglądaniem efektów Twoich (waszych) prac, a Ty z robotą, która wymaga i czasu i sił pędzisz jak na wyścigach

No o czymś to świadczy - cieniasy jesteśmy

pozdrawiam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Margarete 13:29, 03 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Byłam, jestem na bieząco...Buziaki zostawiam i pozdrowienia, oby do lata...brr.... zimno... do "babiego lata " ma sie rozumiec
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Joaska 16:05, 03 wrz 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Marzenko właśnie te lawendu to śmieszne są ta co łądniej i lepiej kwitnie fatalnie wygląda jej kępa, a ta co kulkowana jest to skubana ładnie kwitnie tylko raz a potem ledwo co!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
kamaya 17:05, 03 wrz 2013


Dołączył: 01 kwi 2012
Posty: 19
NN - rośnie jak szalona i jest pełna.


Gdy przekwita kwiatki robią się białawe



Przepiekne!!!! Jaka to odmiana?
Madzenka 18:22, 03 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kindzia napisał(a)
Faktycznie szczotką czeszesz...muszę szczotkę kupić
Czyli te pokręcone włoski ciachasz...


Tak ciacham to co poczochrane
Agnieszka_B napisał(a)


Kurka wodna ! Marzenko , pierwszy raz cos takiego widzę - nie wiem co powiedzieć - ale pod wrażeniem jestem. Kupiłam trzy , ale chyba dokupię .

Czyli ścinasz im tylko te zmierzwione końcówki- jak u fryzjera. A podstawą jest porządne czesanie . Dobrze zakumałam ?


Właściwie frosted curls nie trzeba przycinać, wystarczy wyczesać. Jednak poczochrane i mocn suche końcówki mnie denerwowały. Carexy rosly potem jak szalone.
Sugeruję dokupić wiosną, bo pierwszej zimy sadzone jesienią mi wymarzły. Jeśli sadzić trawy to latem aby się dobrze ukorzeniły lub wiosną.

ana_art napisał(a)
hahaha ja też po wiosennej akcji Marzenki czesałam szczotką swoje carexy dobrze, że nikt tego nie widział ...


Myślę, że Twoja sąsiadka widziała co pomyślała lepiej nie wiedzieć


malkul napisał(a)
No tak to na wiosną czeka mnie sporo czupryn do czesania


Pewnie gdybym miała bardzo dużo to bym nie czesała... Ale przy moim ogrodzie to prawdziwy relaks


mira napisał(a)
super te trawkowe zdjęcia i kuszące

Marzenko kiedyś czytałam u Ciebie mądre rady o dolomicie - zapomniałam że kupiłam i zastanawiam sie czy teraz jeszcze można go użyć - jakie masz doświadczenia ?

pozdrawiam


Dolomit zawiera wylącznie magnez i wapń więc wg mnie można go teraz stsować, gdyż nie zawiera azotu, ktory nie jest wskazany jesienią.
butterfly napisał(a)
Super i jakże prosty pomysł z kartonem

A stipa i czosnki tez mnie kuszą, oj kuszą... Martwi mnie tylko czy ta moja stipa mi przezimuje, tak jak chcę...


Moja stipa przezimowała, więc znów ją mocno przysypię korą , może tej zimy też da rade

ewa004 napisał(a)
Marzenko a ML zabezpieczasz na zimę ?


Jedyne co robię to sypię na ok 5 cm korę na korzenie póżną jesienią i związuję trawy, zatem jeśli nie będzie minus 30 to wytrzymają. Wymarzły mi w poprzednią bardzo mroźną zimę wyłącznie carexy i rozplenice rosnące na środku ogrodu bez okrycia korą.

Magda70 napisał(a)
Jak zwykle tu się dzieje....oj dzieje...
Dobrze, że rozplenic nie trzeba czesać...bo bym się zaczesała...
Ale z drugiej strony to się jej natne...nie wiem co gorsze....
50 sztuk...ulala...


Oj cięcie rozplenic a szczególnie miskantów to masakra piłą teksańską....albo sobie kupię jak Irenka sektor akumulatorowy albo je piłą jak ASC będę ciąć....

barbara_krajewska napisał(a)

Wąchałam ją, ma bardzo miły i subtelny zapach


A ja nadal nie....


Urszulla napisał(a)
Marzenko gratuluję wygranego srebra w konkursie donicowym
a na Twój ogród się napatrzyć nie mogę
doskonałe te Twoje kompozycje


Dziękuję Ula

atena35 napisał(a)


Muszę więc kupić kapelusz


Lepiej szablon do cięcia bukszpanów w kule


asc napisał(a)
Magda.. ja swoje trawy, w tym i rozplenice tnę piła spalinową do żywopłotów Inaczej bym sie zarżnęła na amen
Madżen.. dokupiłam kulek..6 szt.. mniejszych i większych.. Jak szaleć to szaleć..a co


Jak sie bawić to się bawić, spodnie sprzedać dom zastawić zaraz pobiegnę do Ciebie obejrzeć!!!

jotka napisał(a)
Aniu, dziwne zjawisko, my ledwo nadążamy z oglądaniem efektów Twoich (waszych) prac, a Ty z robotą, która wymaga i czasu i sił pędzisz jak na wyścigach

No o czymś to świadczy - cieniasy jesteśmy

pozdrawiam


Jolu ta presja ogrodowiska

Margarete napisał(a)
Byłam, jestem na bieząco...Buziaki zostawiam i pozdrowienia, oby do lata...brr.... zimno... do "babiego lata " ma sie rozumiec


U nas już cieplutko i słońce

Joaska napisał(a)
Marzenko właśnie te lawendu to śmieszne są ta co łądniej i lepiej kwitnie fatalnie wygląda jej kępa, a ta co kulkowana jest to skubana ładnie kwitnie tylko raz a potem ledwo co!


Sama prawda, coś za coś
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Syla 18:27, 03 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Te róże powyżej zamieszczone są obłędne ...... podziwiam Twoje ogrodowe zabiegi na okrągło ......ciekawa jestem co jeszcze wymyślisz
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies