Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

Jagodaa 20:28, 25 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Asiu, pięknie u Ciebie, zrobiłaś już kawał ogrodu . Rabaty ładnie łączą się w całość.

Mam pytanie o brzozy, możesz mi napisać w jakiej były cenie, w sumie tylko z ciekawości pytam, bo i tak do Was się po nie nie wybiorę , ale jestem na etapie poszukiwań. Twoje są bardzo ładnie, nisko rozgałęzione.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Kasik 20:42, 25 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Asieńko pięknie u Ciebie. A największe wrażenie robisz na mnie tak profesjonalnym podejściem do każdego tematu. dlatego też, wkleiłam u siebie zdjęcia z wrzosowiska u Kapiasa- może będzie dla Ciebie inspiracją.

Buziaki zostawiam. My w niedzielę jedziemy do Wojsławic.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
wietrzyk 09:37, 27 wrz 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
iwonaal napisał(a)
Ślicznie Asiu.

Dziękuję
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 09:41, 27 wrz 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Zielona napisał(a)
Asia - rozpleniczki pożarły limki? Dobrze, że te drugie rosną wysokie, to układ za rok, dwa będzie obłędny. Pięknie to wymyśliłaś Różanka jest... buszem! Jestem w szoku. Róże to jednak ekspansywne rośliny Masz jakąś fotkę z lepszym widokiem na obwódkę? Bardzo jestem ciekawa jak wygląda


Ano pożarły tego nie przewidziałam, ale też się pocieszam, że docelowo horti przecież będą większe. Zrobię fotkę normalnym aparatem to pokażę obwódkę z buksików. Bo ja z lenistwa tylko z ipadem biegam i fotki robię. Dlatego jakość ich nie jest najlepsza
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 09:43, 27 wrz 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Asiu tak wygląda
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3386-ogrodowa-przygoda-lukasza/posts/1335515/quote


Dzięki Gosia
Wrzosowisko wygląda obłędnie, tak jak podejrzewałam... A wątku Łukasza obejrzałam sobie jeszcze inne fajne fotki
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 09:44, 27 wrz 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Jagodaa napisał(a)
Asiu, pięknie u Ciebie, zrobiłaś już kawał ogrodu . Rabaty ładnie łączą się w całość.

Mam pytanie o brzozy, możesz mi napisać w jakiej były cenie, w sumie tylko z ciekawości pytam, bo i tak do Was się po nie nie wybiorę , ale jestem na etapie poszukiwań. Twoje są bardzo ładnie, nisko rozgałęzione.


Dzięki ogromne
A o brzozach już napisałam u Ciebie
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 09:46, 27 wrz 2014


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Kasik napisał(a)
Asieńko pięknie u Ciebie. A największe wrażenie robisz na mnie tak profesjonalnym podejściem do każdego tematu. dlatego też, wkleiłam u siebie zdjęcia z wrzosowiska u Kapiasa- może będzie dla Ciebie inspiracją.

Buziaki zostawiam. My w niedzielę jedziemy do Wojsławic.


Dziękuję Kasiu Fotki już obejrzałam, poczytałam o Twojej wyjazdowej przygodzie. Mam nadzieję, że już się zrehabilitowałaś Choć zapytam jak się spotkamy, bo w Wojsławicach też będę
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
justi 09:54, 27 wrz 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
O rany jakie piękne juki. Nigdy mi się one nie podobały za bardzo, ale te Twoje giganty piękniaste że hej
Asiu, a rozplenice przezimują ?


____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
marta_d 10:18, 27 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Asiu jak u Ciebie pięknie za jukami nie przepadam, ale te Twoje robią naprawdę duże wrażenie! Rabaty są po prostu śliczne!
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
MonikaH 12:21, 29 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2012
Posty: 171
Aśka, i Ty mówisz, że się nic PRAWIE nie zmienia.....
ta strona z rozplenicami oszałamia, hortensje w przyszłym roku dadzą czadu i tak są piękne, chyba nie było ich jak ostatnio oglądałam , o różance i juccach nie wspomnę, o wrzosowisku mówiłaś, ale że taką górę usypałaś, ale będzie efekt
przy oczku też zadziałałaś?
____________________
Monika - Bez linijki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies