Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » CZERWONY DOMEK - jak obsadzić wysoki taras?

Pokaż wątki Pokaż posty

CZERWONY DOMEK - jak obsadzić wysoki taras?

weronika77 21:45, 24 sie 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Agnieszko, nasadzenia chwalę. Twoje doniczki nadają się na konkurs (zajrzyj na FORUM...).Pozdrawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Luki 16:34, 25 sie 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
W końcu dotarłem Bardzo ładny dom konsekwentnie wykończony w jednym stylu brawo.
Rabaty widze się tworzą, ciekaw jestem ile czasu minie jak zaczniesz powiększać rabate różaną
Dużo żurawek zwiastuje ładne kompozycje.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
AgaAga 21:36, 25 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Luki napisał(a)
W końcu dotarłem Bardzo ładny dom konsekwentnie wykończony w jednym stylu brawo.
Rabaty widze się tworzą, ciekaw jestem ile czasu minie jak zaczniesz powiększać rabate różaną
Dużo żurawek zwiastuje ładne kompozycje.


Fajnie że w końcu dotarłeś, bo ja też mam mnóstwo okienek pootwieranych i nim zdążę czytań jeden wątek to już po łańcuszku wpadam na następny i tak bez końca a czasu brak aby to wszystko przerobić
Dziękuję, staram się również aby wnętrze odzwierciedlało zewnętrze domku i na odwrót

Do rabaty różanej już dokupiłam lilie 6 gatunków...no nie mogłam się powstrzymać
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
AgaAga 21:54, 25 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
weronika77 napisał(a)
Agnieszko, nasadzenia chwalę. Twoje doniczki nadają się na konkurs (zajrzyj na FORUM...).Pozdrawiam.


Weroniko chyba pomyliłaś mnie z kim innym bo ja nie mam nic w doniczkach
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
AgaAga 22:33, 26 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Tak aktualnie wyglądają dwie rabatki, muszę jeszcze koniecznie dosiać trawkę bo czarna ziemia bije po oczach

Tu po prawej od wiciokrzewu (tam gdzie ta mała doniczka) brakuje jeszcze czegoś wysokiego i kolorowego, może małe lilie by tam pasowały?


i nie mam pomysłu co posadzić tam gdzie ten biały beton, z przodu przed nim są Liliowiece 'Stella de Oro'






____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
Syla 22:37, 29 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Fajnie sobie poradziłaś z nasadzeniami ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
martaibartek 08:39, 30 sie 2013


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Bardzo ładnie! a jak się rozrośnie będzie pięknie
____________________
AgaAga 09:12, 30 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Syla napisał(a)
Fajnie sobie poradziłaś z nasadzeniami ....


dziękuję, z Twoich ust Sylwio to dla mnie prawdziwy komplement. Na pewno lepiej by wyglądało aby ta rabata była szersza, ale z powodu zsuwającego się śniegu z dachu nie mogę jej powiększyć

martaibartek dziękuję że zaglądasz
mam nadzieję że wiosną już nie będzie tak rzadko jak się wszystko rozrośnie, choć widzę że jeszcze brakuje paru roślinek w kolorze
podeślij mi link do swojego ogrodu
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
kachat 10:46, 02 wrz 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Szkoda, że nie możesz poszerzyć rabaty... A nie myśleliście o barierach śniegowych, płotkach, czy jak to się tam nazywa aby się śnieg z dachu nie zsuwał..?
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
AgaAga 14:08, 02 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Kachat, musielibyśmy cały dach w tych płotkach zrobić, ale nie ma co się martwić bo dookoła przyszłego płotu będzie co obsadzać aby mi starczyło pomysłów, kasy i siły na sadzenie
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies