Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

bartek_luberda 18:20, 10 sty 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Przepraszam że co krokodyl w domu? Ale dzieci frajdę miały A ta papuga Cudo
____________________
Ogródeczek
ewsyg 18:56, 10 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
U nas pogoda ohydna, pada wieje. Myślałam, że tylko lata będą szalone a zimy normalne. Niestety nie, w jeden dzień -15 a na następny + 10.
Jeżeli chodzi o liliowce to pokazałam tylko część. Nie mam więcej zdjęć. Kocham liliowce. Wiosną wyglądają jak trawy, potem mają ładne kwiaty a jesienią żółkną dostarczając ogrodowi kolorków

Pozdrawiam Kasiu.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Katkak 19:34, 10 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiulka u mnie też plucha i paskudnie. Mógłby spaść śnieg, to chociaż na sanki byśmy wyskoczyli. Ale na jutro mamy zaplanowane łyżwy. Buziaki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 20:26, 10 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Przybiegłam zobaczyć zdjęcia z wyprawy na stok
Wczoraj myślałam o Was i Waszych planach, szkoda że pogoda zawiodła, ale przecież to nie koniec zimy z pewnością nadrobicie, a ja chętnie popatrzę na fotorelację.
Mąż zabronił mi demontażu dwóch desek z boazerii więc nici z moich nart
Pokazałaś piękne miejsce. Urzekła mnie papagoja.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
renatamama3 22:18, 10 sty 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
kasiek napisał(a)


O jutra ma być ładniej ale powrót zimy zapowiadaja dopiero po 19 stycznia
No co zrobic, przyszło nam takie fatalne zimy spędzać...
My ostatnie zakupy narciarskie zrobiliśmy, mamy juz komplet, ciuchów dzieciom nie kupuje bo..... babcie mają szał modowy odkąd się dzieci urodziły i ubrania wylewają mi się z szaf Pod tym względem są rewelacyjne!

Ja robie fotki i analizuję co gdzie dosadzić, już mam wszystko zaplanowane, czekam na marzec i cel - Krzywaczka



Byle ,nie padał deszcz i wiał wiatr ,to już będzie dobrze .
Moje dzieciaki ,nie gustują w wybory ciuchowe babć ,moja mama woli dać kaskę ,żebym im coś z ciuchów kupiła ,bo kilka razy coś im kupiła i w tym nie chodzili ,tyczy to się nawet skarpet .M rodzice średnio się wnukami interesują z dwa razy do roku dadzą im po 50 zł i tyle .
Też robię plany ,zapisuje co ,gdzie dosadzić ,co przesadzić hi,hi .Też pewnie pojadę do Krzywaczki tylko marzec to chyba za wcześnie ,bo w tamtym roku z początkiem kwietnia słabo byli przygotowani z towarem pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
kasiek 19:40, 11 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
No to dzisiaj zamiast nart - łyżwy
Pojechaliśmy na ARENĘ - najwieksze w Krakowie lodowisko - widok spodka niesamowity - olbrzym!
Ale ludzie też stwierdzili że to dobry pomysł bo śniegu brak - ibyły tłuuuumy.
ale - grunt to zabawa, myslałam że kręgosłup przekręcę, dawno nie jeździłam i zardzewiałam

Widok na spodek - ta mała kropka na górce to moja córcia




Ludzi jednak od groma ...


Ale co tam jeździło sie choć czasem bolały łapki a czasem pupina



____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
ewsyg 19:56, 11 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Fajnie spędziliście czas
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Katkak 20:16, 11 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiulka nam też się wypad na łyżwy udał. Filipek stawiał pierwsze kroki i poszło Mu całkiem fajnie . U nas na lodowisku można wypożyczyć takie pingwinki dla dzieci, do nauki jazdy i świetnie się to sprawdza. Dziecko popycha przed sobą takiego pingwinka i śmiga . Szkoda, że nie zabrałam ze sobą aparatu, następny raz wezmę . A teraz synek zażyczył sobie wypadu na basen . Grunt, że jest zabawa . Wy widzę też poszaleliście . I tak trzymać. A za rok jak Bozia da, to spróbuję nart, bo chęć mam wielką . Buziaki.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 20:28, 11 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
kasiek napisał(a)
Teraz klatka schodowa, ta wyrwała mnie z butów! Zamiast balustrady - awarium!



Znamy tę restaurację i arę, latem wita gości na zewnątrz, jest bardzo osobliwa i czasami pozwala się karmić.....a między nogami kicają śliczne króliczki


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mala_Mi 16:34, 12 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasiu... łyżwy miałam może 3 razy na nogach i to jako dziecko..... wiec tu musiałabym mieć pingwinka Wnuś podrośnie będziemy się uczyć
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies