Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 20:05, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gardener27 napisał(a)
Agatko współczuję straty Niestety nasi czworonożni przyjaciele odchodzą Trzeba się z tym pogodzić

Widzę że wzięłaś się za porządki w ogrodzie Ja jeszcze z niczym nie ruszyłem Zacznę dopiero pod koniec lutego od czyszczenia róż i cięcia bukietowych, potem opryski Nie wiem jak ja się z tym wszystkim wyrobię bo całe dnie spędzam w pracy ale obiecałem sobie że w tym sezonie będę miał zdrowe podejście do ogrodu
Macham z drugiej strony Wisły


Przemku, rozsądnie do tego podchodzisz..dzięki

Po drugiej stronie Wisły śnieżyca, zima wraca, ach jak ciężko mi jest z tym zdrowym podejściem do ogrodu, pamiętasz śnieg w październiku i straty jakie przyniosły cieżkie opady śniegu, boję się co będzie po nocy, śnieży obficie jest mokro i na plusie, co zwiastuje ciężki śnieg, myślę jednak pozytywnie

Odliczam do marca....miedzian i Promanal już mam w pogotowiu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:07, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)

Łubiny są najlepsze z siewu prosto w grunt i bez przesadzania


Sylwuniu i to jest właśnie zdrowe podejście do ogrodu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:10, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Madzenka napisał(a)
Cos krotki sezon na szu szu mamy w tym roku. Jak warunki śniegowe u Was? W Karkonoszach w tem weeknd chyba będe szukać połaci sniegu i wolnego miejsca bo apogeum ludzi z powodu ferii


Warunki właśnie się poprawiają, u nas po halnych śnieży, ale tak naprawdę na prawdziwe szu szu dopiero się wybieramy, na Kronplatz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:16, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
szemusia napisał(a)
Aganiu, dziękuję za rady u mnie
Wiosnę widzę, ze już zaczęłaś w ogrodzie. Słoneczko przyjdzie, to wszystkie smutki przegoni...
Pozdrawiam


Bardzo, bardzo czekam znowu na takie powtórne słoneczko...od ogrodu znowu sobie trochę poodpoczywam, powrót zimy ostudził moje zapędy porządkowo-ogrodowe.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:18, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
mira napisał(a)

Mira, na wszystko za wcześnie....zima wróciła
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:22, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kindzia napisał(a)
Tak mi coś termin lutowy chodził po głowie na cięcie drzew...czyli już? I klona, i wiąza, i buczki???

Szybko mi ta zima zleciała, wcale nie zdążyłam odpocząć, a tu zaraz cięcia, sprzątanie, przebudowa rabaty...i chwaściory!!!


Kasiu, pogoda płata nam figle, na drogach z nowu ślisko, biało się zrobiło, nie wiem jak u Ciebie, ale ja mogę jeszcze poodpoczywać

Teraz najlepsza pora na cięcie drzew i cięcia korekcyjne, tylko aura musi nam sprzyjać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:23, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Aganiu buziaki przesyłam

Basieńko ja też całuję...uważaj leci śnieżynka ode mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:27, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
Aganiu, a kiedy ciachasz buki trikolor? Chcę aby mi się zagęściły


Moje maluchy....bojam się, Twoje już duże, nie mam doświadczenia z bukami, troskam się o te co mam bardzo i jeszcze buków nie ciachałam, ktoś nam musi poradzić czy ciąć czy zostawić?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kindzia 20:30, 10 lut 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Agania napisał(a)


Kasiu, pogoda płata nam figle, na drogach z nowu ślisko, biało się zrobiło, nie wiem jak u Ciebie, ale ja mogę jeszcze poodpoczywać

Teraz najlepsza pora na cięcie drzew i cięcia korekcyjne, tylko aura musi nam sprzyjać

Bardzo Ci dziękuję, Twoja opinia na ten temat jest dla mnie bardzo wiarygodna. Już się nie martwię, że mi termin przeleciał.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Agania 21:24, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kindzia napisał(a)

Bardzo Ci dziękuję, Twoja opinia na ten temat jest dla mnie bardzo wiarygodna. Już się nie martwię, że mi termin przeleciał.


Ja też ostatnie korekcyjne cięcia drzew muszę odłożyć na sobotę, ale teraz boję się, żyby śnieg nie połamał i nie wyrządził większych szkód.
Jutro rano czeka nas odśnieżanie.
Buziaki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies