Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

BASIA8 12:05, 12 lut 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630

Wawel i kościół na Skałce

jednak zdecydowanie wolę domowe zacisze



Piękny widok kiedyś przyjedziemy do Krakowa Marzy mi się Warszawa, Kraków i Wrocław
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 12:16, 12 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)



Piękny widok kiedyś przyjedziemy do Krakowa Marzy mi się Warszawa, Kraków i Wrocław


Jak będziecie w Krakowie, to odwiedziny u mnie zaplanuj
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 14:52, 12 lut 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)


Jak będziecie w Krakowie, to odwiedziny u mnie zaplanuj


Dziękuję Aganiu za zaproszenie będę odzywała się wcześniej gdybyście kiedyś w świętokrzyskie strony planowali przyjazd to Ja oczywiście bardzo, bardzo serdecznie zapraszam całą Rodzinkę
Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Tusiala 21:37, 12 lut 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Ależ widoki zapodałaś I rzeczywiście biało... szkoda, że nie tylko na stokach Avatarek mnie zmylił bo daaaawno mnie nie było
Pola 21:49, 12 lut 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Kraków kocham miłością dozgonną, jak tylko mogę to go odwiedzam......
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Rumianka 22:12, 12 lut 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286

Jeszcze nie sieję, przymierzam się do obcięcia hortek bukietowych, bo tu już wszędzie idzie rozmnażanie...Wyczytałam u Sylwii ze Szmaragdowej... że szukasz nasionek naparstnic...U mnie jesienią wysiały się miliony. Przykryłam je korą i jeżeli przeżyją to wyślę Ci gotowe sadzonki, ale na razie jeszcze ich nie widaź, bo u mnie jeszcze zimno...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
mira 23:29, 12 lut 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
to może razem pojedziemy do Vivy?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Agania 16:17, 13 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Sobota, nic nie wnosi w ogrodzie, śnieg leży, za to w domu prawdziwa kuchnia.....upiekłam sernik i właśnie teraz w piekarniku piecze się chlebuś..... według wskazówek Kasji.....Kasiu...dziękuję za czujność, bo to moj pierwszy domowy chlebek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:18, 13 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)


Dziękuję Aganiu za zaproszenie będę odzywała się wcześniej gdybyście kiedyś w świętokrzyskie strony planowali przyjazd to Ja oczywiście bardzo, bardzo serdecznie zapraszam całą Rodzinkę
Buziaki.

Pamiętaj o mnie jak będziesz w Krakowie, zachęcasz do odwiedzin
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anda 18:20, 13 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Smacznego serniczka i chlebka życzę. Ja będę piekła dopiero w tygodniu - Emuś ma urodzinki

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies