Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:26, 10 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
W tej chwili u nas właśnie nastała ciemność...mamy atak zimy i dom bez prądu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gabriela 22:15, 10 lut 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
No tak, mieliśmy w sobotę obcinać modrzewie i owocowe. A tu zima wróciła, bo jak słońce na Gromnicę, to potem wielkie śnieżyce. No i są. A rano wychodziłam w półbutach i bez szalika. W lutym jak w garncu.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
malgorzata_s 07:12, 11 lut 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
I jak tam mas już prąd?
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Agania 08:30, 11 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)
No tak, mieliśmy w sobotę obcinać modrzewie i owocowe. A tu zima wróciła, bo jak słońce na Gromnicę, to potem wielkie śnieżyce. No i są. A rano wychodziłam w półbutach i bez szalika. W lutym jak w garncu.


Przysłowia się sprawdzają, niestety mamy na południu znowu zimę, eM odśnieżał nasze 70m podjazdu od 4 rano, bo tyle śniegu dowaliło, ogród musi poczekać na nasz powrót z pracy.

Gabriela napisał(a)


Znalazłam przepis w wyszukiwarce, faktycznie był na moim wątku, a nie na kuchennym: przedostatni post o dołu:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/919-ogrod-w-budowie-nieustajacej?page=534

Nie musisz czekać do jutra z czekoladowym kruchym ciastem, ale po zarobieniu wsadź je przynajmniej na 1.5 godziny do lodówki, bo inaczej się nie zetrze na tarce.
I koniecznie daj znać jak wyszedł, w końcu czuję się za ten sernik odpowiedzialna.




Zapinsowałam sobie sernik od Ciebie, żeby go już nie zgubić
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
yolka 08:37, 11 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Dziś wyjątkowo z rana zaglądam i trafiam na dwie jedyneczki i dwa zera - gratulacje, ależ pędzi Twój wątek
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Agania 08:43, 11 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_s napisał(a)
I jak tam mas już prąd?

Prąd rano po przebudzeniu już był, ale nie wiadomo co będzie po powrocie do domu, w tym sezonie zaopatrzyliśmy się już w generator prądotwórczy na takie okazje, awaryjnie, prąd będziemy mieć własny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dominika11 08:48, 11 lut 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Agania napisał(a)

Prąd rano po przebudzeniu już był, ale nie wiadomo co będzie po powrocie do domu, w tym sezonie zaopatrzyliśmy się już w generator prądotwórczy na takie okazje, awaryjnie, prąd będziemy mieć własny
o dobrze wiedzieć - też trzeba będzie mieć takie wspomaganie w razie W
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
margaretka3 09:32, 11 lut 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Agatko, toć i ja wieczór miałam bez prądu i wody, rano prąd wrócił, ale woda nie. Widzę, że większą okolicę braki dotknęły.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Gabriela 09:56, 11 lut 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
A u nas tylko dwa razy wczoraj wyłączyli dosłownie na dwie minutki. Kiedyś, kilkanaście lat temu, jak zamieszkaliśmy, to wyłączali w naszej okolicy dość często. Więc nabyliśmy stosowny agregat. I po jego zakupie, przez te wszystkie lata był używany może ze cztery razy, a te częste awarie się skończyły Ale mieć warto, dla ogrzewania i lodówek.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
BASIA8 11:46, 11 lut 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)

Basieńko ja też całuję...uważaj leci śnieżynka ode mnie


Aganiu u Nas zawierucha niezła była - śnieg ciężki - światła nie mamy i mamy zimno w domku pompy nie chodzą w piecu nie da się rozpalić bo zaraz wodę gotuje - w salonie kominka też nie można odpalić Lipa troszkę - oby szybko naprawili bo będzie nieplanowany wydatek - generator.
Buziaki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies