Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

sylwia_slomc... 13:04, 11 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
W Krakowie po śniegu nie ma już śladu za to kałuże wszędzie
Ciekawe jak u mnie ale dowiem się dopiero wieczorem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 15:20, 11 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
Dziś wyjątkowo z rana zaglądam i trafiam na dwie jedyneczki i dwa zera - gratulacje, ależ pędzi Twój wątek

Już się cyferki zmieniły
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:22, 11 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dominika11 napisał(a)
o dobrze wiedzieć - też trzeba będzie mieć takie wspomaganie w razie W


W takich sytuacjach jest potrzebny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:28, 11 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
margaretka3 napisał(a)
Agatko, toć i ja wieczór miałam bez prądu i wody, rano prąd wrócił, ale woda nie. Widzę, że większą okolicę braki dotknęły.


To był spory opad śniegu w całej małopolsce i zamiecie śnieżne wiele narozrabiały, mam nadzieję, że już u Was awarie usunięto.
Trzymam kciuki za naprawę wody i odganiam tą zimę

Gdyby było więcej słoneczka, to by już tego śniegu nie było
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:34, 11 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gabriela napisał(a)
A u nas tylko dwa razy wczoraj wyłączyli dosłownie na dwie minutki. Kiedyś, kilkanaście lat temu, jak zamieszkaliśmy, to wyłączali w naszej okolicy dość często. Więc nabyliśmy stosowny agregat. I po jego zakupie, przez te wszystkie lata był używany może ze cztery razy, a te częste awarie się skończyły Ale mieć warto, dla ogrzewania i lodówek.


U nas po takich nagłych atakach przyrody, zawsze mamy problemy z prądem i wodą, bo wokół się budują nowe domy, kilka lat temu ten brak odczuwaliśmy przez 5 dni, wtedy jeszcze nie nie było u nas agregatu prądotwórczego, dlatego teraz mamy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:42, 11 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)


Aganiu u Nas zawierucha niezła była - śnieg ciężki - światła nie mamy i mamy zimno w domku pompy nie chodzą w piecu nie da się rozpalić bo zaraz wodę gotuje - w salonie kominka też nie można odpalić Lipa troszkę - oby szybko naprawili bo będzie nieplanowany wydatek - generator.
Buziaki zostawiam.


Basieńko współczuję, ale ta śnieżyca narobiła szkód w tylu domach i pomyśleć, że w dzisiejszych czasach brakuje nam funkcjonalności, u nas co chwila włączają prąd i wyłączają..tak padają nam sprzęty kuchenne

Palimy w kominku jest ciepło, woda na szczęście jest, Wy musicię się cieplutko opatulić, życzę Ci szybkiego usunięcia tych pośniegowych usterek i ciepłego domku
Generator u nas też nie był planowany, ale przy małych dzieciach, to taki zakup mus zaplanować, tulam Mikusia i całuję Baś
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:47, 11 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
W Krakowie po śniegu nie ma już śladu za to kałuże wszędzie
Ciekawe jak u mnie ale dowiem się dopiero wieczorem


W Krakowie rano już nie było śladu po śniegu, tylko na dachach.
Ja już jestem w domku od godziny, śnieg szkód w ogrodzie nie wyrządził i na szczęście szybko się topi... u Cibie pewnie będzie podobnie

Roztopy wielkiego opadu


czapy śniegowe były dość spore

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Sebek 16:38, 11 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ajjj, ale wykrzywiło tego jałowca tudzież żywotnika... Choć nieraz i moje takie były i na wiosnę były proste

Szybkiego powrotu wiosny życzę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Agania 18:44, 11 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Sebek napisał(a)
Ajjj, ale wykrzywiło tego jałowca tudzież żywotnika... Choć nieraz i moje takie były i na wiosnę były proste

Szybkiego powrotu wiosny życzę


Zima niech spada.....duże iglaki niestety powyginane od śniegu, ale wiosną się wypionują....mam nadzieję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Madzenka 20:46, 11 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ucha ha ale warunki w górach będą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies