Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

sylwia_slomc... 20:55, 11 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Agania napisał(a)


Zima niech spada.....duże iglaki niestety powyginane od śniegu, ale wiosną się wypionują....mam nadzieję

Mnie jednego malutkiego świerczka mocno przechyliło i jednego rokitnika też bo on już spory i gęsty, a kret go podrył i się prawie wywalił .....dziś go prostowałam i przydeptywałam ziemię
Szkoda roślin ciężki śnieg dużo łamie przy takim wietrze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Bogdzia 21:23, 11 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A to sie u Ciebie dzieje. U mnie ani płatka śniegu , wczoraj drobny deszcz tylko był.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
BASIA8 09:31, 12 lut 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)


Basieńko współczuję, ale ta śnieżyca narobiła szkód w tylu domach i pomyśleć, że w dzisiejszych czasach brakuje nam funkcjonalności, u nas co chwila włączają prąd i wyłączają..tak padają nam sprzęty kuchenne

Palimy w kominku jest ciepło, woda na szczęście jest, Wy musicię się cieplutko opatulić, życzę Ci szybkiego usunięcia tych pośniegowych usterek i ciepłego domku
Generator u nas też nie był planowany, ale przy małych dzieciach, to taki zakup mus zaplanować, tulam Mikusia i całuję Baś


Kochana Moja melduję że prąd mamy wczoraj o 19 wieczorem włączyli - radość była duża - nawet Miki się cieszył - zaraz pobiegł do zabawek - wyciągnął ciągnik, samochód, walizkę z narzędziami i ochoczo zaczął się bawił.
O generatorze musimy pomyśleć, pamiętam jak 2 lata temu rodziłam Mikolasia - przez 7 dni prądu nie mieliśmy - ale w domku mieliśmy ciepło bo nie było tylu pomp - ogrzewania podłogowego tylko zwykły stary piec. Teraz po zmianach jesteśmy uzależnieni od światła.
Mikusia wytulam od Cioci jak wrócę do domku po pracy.
Ja ciebie też całuje Mocno Bardzo Mocno
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 11:03, 12 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Madzenka napisał(a)
Ucha ha ale warunki w górach będą


Szykujemy się w weekend na małe szu szu, to będzie rozruch przed wielkim szusowaniem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 11:12, 12 lut 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Aganiu Ja w każdym roku trawy obserwuję jak widzę że zaczynają puszczać to je ciacham. Czytam że wybierasz się na małe szu szu - fajnie. Mnie Mąż wczoraj pytał czy jedziemy na weekend w góry, ale myślę że nie bo w domku trzeba ogarnąć po gipsowaniu ścian, fugowaniu płytek - weekend dla Mnie to czas porządków - na tygodniu co dzień też ogarniam rynek co by Miki miał jak funkcjonować.Miłego weekendu życzę całej Rodzince
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 11:13, 12 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)

Mnie jednego malutkiego świerczka mocno przechyliło i jednego rokitnika też bo on już spory i gęsty, a kret go podrył i się prawie wywalił .....dziś go prostowałam i przydeptywałam ziemię
Szkoda roślin ciężki śnieg dużo łamie przy takim wietrze


Małe i duże iglaki przy wielkich opadach trzeba od razu otrzepywać ze śniegu, bo bardzo szybko niestety się rozwarstwiają, wiatry sprawiają, że się przechylają, małym mogą gryzonie podgryzać korzenie, choroby też robią szkody, ale przyroda sobie radzi, albo przyjdzie pora na wymianę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:18, 12 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bogdzia napisał(a)
A to sie u Ciebie dzieje. U mnie ani płatka śniegu , wczoraj drobny deszcz tylko był.


Mocno pobieliło, chyba nigdy przebiśniegów nie zobaczę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:21, 12 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)


Kochana Moja melduję że prąd mamy wczoraj o 19 wieczorem włączyli - radość była duża - nawet Miki się cieszył - zaraz pobiegł do zabawek - wyciągnął ciągnik, samochód, walizkę z narzędziami i ochoczo zaczął się bawił.
O generatorze musimy pomyśleć, pamiętam jak 2 lata temu rodziłam Mikolasia - przez 7 dni prądu nie mieliśmy - ale w domku mieliśmy ciepło bo nie było tylu pomp - ogrzewania podłogowego tylko zwykły stary piec. Teraz po zmianach jesteśmy uzależnieni od światła.
Mikusia wytulam od Cioci jak wrócę do domku po pracy.
Ja ciebie też całuje Mocno Bardzo Mocno


U mnie ogrzewanie kominkowe i na gaz, kuchnia i ciepła woda na prąd, więc ciepło mamy zawsze...gorzej z obiadkami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:35, 12 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Aganiu Ja w każdym roku trawy obserwuję jak widzę że zaczynają puszczać to je ciacham. Czytam że wybierasz się na małe szu szu - fajnie. Mnie Mąż wczoraj pytał czy jedziemy na weekend w góry, ale myślę że nie bo w domku trzeba ogarnąć po gipsowaniu ścian, fugowaniu płytek - weekend dla Mnie to czas porządków - na tygodniu co dzień też ogarniam rynek co by Miki miał jak funkcjonować.Miłego weekendu życzę całej Rodzince


Fajnie, że już weekend, dla nas małe szu szu to, wypad do Kasiny na Śnieżnicę, jedziemy rano na 2 godziny i wracamy do domu, ja też sprzątam, gotuję, piorę i prasuję....ale tego sprzątania po remoncie to Ci nie zazdroszczę, nas malowanie dopiero czeka, musimy zdążyć przed wiosną

Też jeszcze traw nie ścinam, ale mnie już korci
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:40, 12 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dzisiejszy Kraków

Wawel i kościół na Skałce

jednak zdecydowanie wolę domowe zacisze
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies