Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 22:58, 22 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Juzia napisał(a)
Jakby same kwiatki z tej rozplenicy wystawały to by było fajnie

Wybieram jednak opcje osobno rozplenice i werbeny
A tak serio to mam nadzieję, że jednak trawa zdominuje werbenę. Inaczej będę miała bardzo ciekawą rabatę
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:05, 22 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Miałam pokazać moje hortki zdechlaki. (Na ścinki tujek nie patrzymy. Niedokładnie je wyzbieralam bo i tak będę wysypywała nowa warstwę kory).
Pierwsze są ładne, zdrowe. Takich jest sztuk 6:

No i teraz powód moich nerwow czyli 3 kolejne:

____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
MirellaB 23:09, 22 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
A co to za hortki? Ilonka coś się zieleni. Ja bym dała czas.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
inag 23:10, 22 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Zapomniałam, że miałam Was o coś pytać: naszczepilam sporo trzmielin w miejsce wymarznietych japońskich. Problem w tym, że nie miałam ukorzeniacza i powtykałam je bez niego w mokrą ziemię. Jest szansa, że się ukorzenią czy nie ma na co liczyć???
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:11, 22 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
MirellaB napisał(a)
A co to za hortki? Ilonka coś się zieleni. Ja bym dała czas.

Mirellka,, to są właśnie misie polarne. Pierwszy rok mam z nimi takie przeboje. W zeszłym roku o tej porze były już ogromne.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Alisonek 23:14, 22 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Moje miśki są większe, może jednak oberwały jakimś mrozem??na pewno żyją tylko mogą gorzej kwitnąć
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
babka 23:46, 22 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Trzmieliny ukorzeniają się bez problemu, nigdy niczym sadzonek nie traktuję przed sadzeniem. Co prawda nie ukorzeniam zbyt wiele bo mi nie jest potrzebna ale te, które wtykam do ziemi przyjmują się wszystkie.

Hortensji szkoda, ta pierwsza słaba jakby chciała a nie mogła
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Madzenka 01:09, 23 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Werbena poszła u mnie pod ogień!

Czy te hortensje nie maja mniej wody i słońca? U mnie stare egzemplarze mocno ciete pozno ruszyły, myslalam ze usmierciłam. Widocznie trzeba było pobudzić jakies uśpione oczka, ktore pozniej startowały. Wg mnie hortensjom nic nie bedzie.
Czy co roku je tak mocno ciełaś? Bo ja dopiero w tym roku taka radykalna byłam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Karol99 08:25, 23 maj 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Trzmieliny na pewno się ukorzenia, ja tak robiłem rok temu.
A co się z hortkami stało?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Mirka 08:28, 23 maj 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
inag napisał(a)
Zapomniałam, że miałam Was o coś pytać: naszczepilam sporo trzmielin w miejsce wymarznietych japońskich. Problem w tym, że nie miałam ukorzeniacza i powtykałam je bez niego w mokrą ziemię. Jest szansa, że się ukorzenią czy nie ma na co liczyć???
Jasne że sie ukorzenią tylko aby miały wilgotno.Ja bez ukorzeniacza wtykam.Ilona patyczki polarków w ziemi dostały listków jest szansa na sadzonki hurrra
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies