Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

eda 20:32, 07 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Jolcia cudnie się sprawiła maszyna kancikowa w twoich rączkach no i nowe roślinki super się dzieje kości bolą wiem bo tak zawsze mamy po ale tak jak mówisz szczęście na buzi to jest to pozdrówka zostawiam i buziaki Joluś
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
jola54 20:34, 07 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Mirello! dziękuję za miłe słowa, a róże to jakieś NN....pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 20:35, 07 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Edytko jesteś kochana! dzięki za miłe słowa! buziaki!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Mirella 20:37, 07 paź 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
jola54 napisał(a)
Witaj Mirello! dziękuję za miłe słowa, a róże to jakieś NN....pozdrawiam


NN, ale jakie śliczne.
I Wojsławice.......... tereny bliskie mojemu sercu
Domek klimatyczny bardzo ładny, jeśli pozwolisz będę zaglądała
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
AgnieszkaW 23:16, 07 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jolu, kanciki rewelacyjne, no ale jak ma się taki sprzęt, to nie ma się co dziwić (też mam taki) Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
hanka_andrus 08:53, 08 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
jola54 napisał(a)
Haniu! Kochanie! dzisiaj pisać na komputerze nie mogłam tak mnie ramię boli i plecy! , ale i tak jestem szczęśliwa

A to jesienna różyczka dla Ciebie


Piękna różyczka, dziękuję za osobistą dedykację. Mam nadzieję,że dochodzisz do siebie. Ale zadowolenie z wykonanej pracy, to jest to! Będziesz miała najporządniejsze przedpłocie w okolicy. Gratki jeszcze raz!
Ja po ogrodowych wygibasach, też muszę odczekać, żeby następną porcję ćwiczeń
ogrodowych aplikować. Odwdzięczam się również jesienną różyczką.
Miłego dnia!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Katkak 14:52, 08 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jolu, ale miałaś powera, kanciki cudne . A mnie rzuciło na kolana o krzesełko z pniaka , jak ja kocham takie rzeczy . Pozdrawiam Joleczko .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jola54 21:46, 08 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Haniu! Dziękuję za odwiedziny, mam w planie posiać jakieś kwiatki wiosną na tym paseczku przed płotem, nie będzie tak pusto. Nic posadzić nie mogę,bo jak odśnieżają, to aż pod płot i sypią solą. Ramię mniej już boli i mam nadzieję że do następnego wolnego poniedziałku przestanie, bo mam jeszcze do skopania warzywniak....pozdrawiam, buziaki!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 21:52, 08 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Kasieńko! dziękuję za odwiedziny i chcę Ci powiedzieć,że ten pniak,dostałam od Pana który wycinał mi wiśnię. Jest z wierzby i to mnie zmartwiło, wiec pomalowałam drewnochronem(trochę za ciemny, ale taki miałam), bo wierzba to liche drzewo. Spróbuj z czegoś lepszego(dąb, grab) i zrób takie mebelki do Twojego klimatycznego ogrodu pasują Pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 23:04, 08 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Oho, ho! Wiosenne plany już się robią!

Ja jeszcze o planach wiosennych nie myślę, Wojuję z rabatami. Dziś wywaliłam rządek malin. Stare juz były, i w korzeniach znalazłam jakieś białe robale. Pszły precz. I maliny i robale.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies