Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

eda 22:45, 14 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pozdrawiam dziewczynki spokojnej nocy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
jola54 19:51, 15 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
U mnie susza, od trzech tygodni ani kropelki z nieba. Stale podlewam,bo posadziłam sporo roślinek i tych małych i tych dużych. Kwitną jesienne róże i chryzantemy.




Jest u mnie jeszcze tyle do zrobienia, ale mam nadzieję ,że ze wszystkim zdążę do zimy.
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 19:56, 15 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zdążysz, zdążysz, a jak nie, to dokończysz wiosną.

Takie chryzantemy u mnie też kwitną. Ale dziś nie miałam czasu na fotki. Było pochmurno, zanosiło się na deszcz, ale zdążyłam wyciąć malinowy chruśniuak i nawet go wywiozłam nanasze ogrodowe śmietnisko.

Po malinach już czyściutko,i nawet kawałek grządki obok skopałam.
Pozdrzawiam, cieszy mnie Twoje słoneczko.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 22:12, 15 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Haniu! skąd my bierzemy tyle siły?
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 22:28, 15 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jolu, z życia te siły! Nie oglądamy się na innych, same działamy, lepiej czy gorzej ale zrobione. A jak młotek do garści potrzeba wziąć, to też umiemy. Żadna mecyja. Tylko tej mocy męskiej nam trochę brakuje w barach,

Ale za to więcej delikatności mimo zapracowania też mamy.

Życzę miłego snu. Regeneruj siły! Dobranoc

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
anabuko1 22:33, 15 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Hania, ma raję.Il;e to człowiek- kobietki,potrafią zrobić, jak trzeba chyba wszystko i siły zawsze się znajdą.,
a chryzantemki śliczne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
jola54 23:17, 15 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Zawsze lubiłam fizyczną pracę,bo efekt był od razu widoczny Takie jest moje malarstwo, fotografia reporterska, a teraz ogrodnictwo. Tylko ten czas,tak szybko umyka....Haniu!,Aniu! dziękuję za odwiedziny...dobrej nocki
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 15:14, 16 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Warzywniak skopany w poniedziałek, została rukola, koperek i pietruszka naciowa


Wczoraj dosadziłam iglaki na rabatę: trzy tuje,a wiosną w puste miejsca dojdą liściaste i coś na obrzeża małego pod nóżki.



kupiłam też 6 odmian żurawek na rozmnożenie, nie wiem czy nie za późno na sadzenie ale wcześniej ich nigdzie nie mogłam dostać.



Mam jeszcze dużo pustych miejsc przy ogrodzeniu, ale nie wszystko na raz, portfel nie wytrzyma


Wykładam czasem jedzonko dla ptaszków, ale dzisiaj, kotka mojej mamy, postanowiła sama je ugościć
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 16:58, 16 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Świetna robota. Ty już prawie masz koniec sezonu. Jeszcze kilka ciepłych dni będzie,to już tylko kosmetyka przed zimą. Gratuluję.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 19:55, 16 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Haniu! Ja w pracy usiedzieć nie mogę,bo za oknem słońce, a jak wracam to już ciemno. Jeszcze została mi tylko kosmetyka: okopczykować róże, dosadzić tulipany, poczyścić narzędzia,zakręcić i ocieplić zawór od wody,zabezpieczyć przed zimą niektóre roślinki i na pewno jeszcze wiele innych drobiazgów,które jak zawsze wychodzą "W praniu". Posłuchałam Ciebie i wywaliłam brzydkie pnącze przy tarasie, a w to miejsce posadziłam łozę winogrona. Pozdrawiam i czekam na deszcz, bo licznik od wody ciągle się kręci.
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies