Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

jola54 17:19, 10 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Gor-Aniu! Bo ten nóż dokancików jak brzytwa
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
kasia_w 18:27, 10 paź 2014


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Jolu dzięki za wspierające słowaw zasadzie jestem "profesjonalistką"kończyłam projektowanie szła na asp.Zawodowo zajmuje się jednak projektowaniem graficznym - to jest praca,czasem tworcza nawet
Prawdziwa twórczość to obecnie ogród .Ale czuję że to wciąż trochę mało. Dobre jest twoje malarstwo
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
jola54 13:52, 12 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Wczoraj miałam niespodziankę. Przyjechała moja starsza córka,która mieszka w Warszawie, a po drodze zabrała z Chełma swoją siostrzenicę, gdyż młodsza córka pracowała na drugą zmianę.Miałam więc wszystkie swoje małe szkraby, Jasia, Asię i Piotrusia.


Kiedyś, mój znajomy i znany fotograf zapytał mnie czy wiem jak się robi dzieciom zdjęcia. Odpowiedziałam że nie wiem, a On na to: szybko.....coś w tym jest, bo ja nigdy nie mogę uchwycić ich razem, z buźkami w stronę obiektywu

Było ognisko do wieczora,a wieczór jak na tę porę roku bardzo ciepły


Dzisiaj rano, Piotruś powiedział,że bardzo mu się ten fotel podoba i chciał zabrać do domu, do swojego pokoju

I pojechali


Jak zwykle, zrobiło mi się smutno, usiadłam przed laptopem na chwilkę aby obejrzeć fotki , a teraz pójdę trochę na spacer z aparatem, może coś ciekawego wypatrzę. Od zachodu ciągną jakieś chmury, a ja mam tyle planów na jutro w ogródku...pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
bartek_luberda 14:14, 12 paź 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Mój syn Bartek w sobotę miał urodziny i goście zamówili sobie ognisko Było super Fajne dzieciaczki
____________________
Ogródeczek
hanka_andrus 15:13, 12 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ognisko o tej porze ma w sobie coś z magii. Wyciszamy się, rozmyślamy i wzdychamy.

Cudne wnuczęta! A Córcia- miss Universum!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
anabuko1 18:03, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Jolu witaj!
Wiosenne plany już czytam,że masz,Ja też kilka przeróbek na wiosnę mam.Teraz już czekam na nowych 7 róż, i posadzę je i tyle w tym roku.
A ognisko to i ja sobie palę i bardzo lubię
A d wizyty dzieci i wnusie , cieszą chyba bardzo.Ja ich ( wnucząt) jeszcze nie mam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
pasjonatkaam... 18:33, 12 paź 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
cudne fotki,świetna rodzinka i to ciepło,które widać w Twoim ogrodzie...super Jolu!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
wadol 18:46, 12 paź 2014


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Gardenarium napisał(a)
Widziałam, aleś obleciała kawał pola


Miałam tak samo
Trawników mi zabrakło! Świetny ten nóż.
____________________
ogród przy bocznej drodze
eda 21:12, 12 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Super wizyta i jak wesoło dzieciaczki fajowe Jolcia ja czekam na ognisko eMuś obiecał wymurować miejsce a kiedy będzie niewiem dobrze że chęć jest Buziaki a zrobiłam fotki może te będą oki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
jola54 21:48, 12 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Takie ognisko fajna sprawa w ogrodzie, na co dzień służy mi do palenia suchych chorych badyli, ale później jak rozpalę wiśniowym drzewem,to taka kiełbaska ma swój specyficzny aromat i smak.....
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies