Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

Filomena 19:19, 19 paź 2014


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Jolciu
cieszę się z Twoich pasji, malujesz olejami czy akrylami? Moja córcia akrylami, bo szybcjiej dają efekt, a wiesz jak za młodu... wszystko chce się mieć naraz
____________________
Filomena-w zielonej aptece
Filomena 19:37, 19 paź 2014


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Mój awatarek to jej dzieło
____________________
Filomena-w zielonej aptece
jola54 19:55, 19 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Filomeno! Maluję olejnymi, gdyż akryle są dla mnie za szybkie, (szybko schną), a ja malując poprawiam,dumam,kończę następnego dnia itd. Zresztą każdy ma swoją ulubioną technikę. Do olejnych kupuję specjalne media szybkoschnące i po 10 dniach, można obraz werniksować.
Obejrzałam sobie dzisiaj Twój ogród jeszcze raz i powiem Ci, że marzeniem moim jest,by doczekać tak dużych roślin,zwłaszcza drzew,abym mogła odizolować się od hałasu z ulic i ciekawskich spojrzeń.Pozdrawiam serdecznie i zaznaczam Twój wątek
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 19:58, 19 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
A ja myślałam że to Ty malujesz, chciałam Cię nawet o ten awatarek zapytać. Delikany i subtelny ,Pozdrów córcię
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
eda 19:58, 19 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
jola54 napisał(a)
Jutro nareszcie ze szpadlem sekatorem i motyką, jeśli pogoda dopisze. A dzisiaj zrobiłam zdjęcie mojej machoni którą sama wyhodowałam. Pięknie się przebarwia,i będzie zdobić ogród cały rok. Mam ich 4szt.Wiosną przesadzę w inne miejsce.


Nie mam jeszcze dużych pięknych liściastych drzew,ale puki co winogron daje mi kolory jesieni

teraz już wiem,dlaczego nie ścinacie przekwitłych hortensji



Jolcia z pozdrowieniami przyleciałam i dziękuję za nie od ciebie w imieniu rodzinki piękną mahonię wyhodowałaś to będzie ta co ma niebieskie owoce i żółciutko kwitnie widziałam w wyszukiwarce Buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Filomena 20:11, 19 paź 2014


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
jola54 napisał(a)
A ja myślałam że to Ty malujesz, chciałam Cię nawet o ten awatarek zapytać. Delikany i subtelny ,Pozdrów córcię


Mam ogromną chęć malować ale zostawiam to na inne czasy, wiesz...jestem troszkę konserwatywa: najpierw wykształcić trzeba dzieci a moje chętki ograniczam do minimum. Ogromnie cieszę się, że córcia ma talent, ma dopiero 15 lat i już zbiera pochwały
pozdrawiam
____________________
Filomena-w zielonej aptece
jola54 20:14, 19 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
To wszystko przed Tobą Filomeno!, Jak poczujesz syndrom pustego gniazda, zaczniesz malować, lub znajdziesz inna pasję,czego Ci z całego serca życzę
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 22:06, 20 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Spójrzcie Co mi się wczoraj przyplątało na działkę



W okolicy mojego ogródka jest 8 kotów,wszystkie mają właścicieli,ale i tak kilka z nich ciągle przesiaduje w moim ogrodzie, dlatego uważałam że ja już nie muszę mieć kota. A tu taka niespodzianka! ktoś mi go podrzucił (ludzie są podli). Zabrałam malucha do domu(ma ok 3 miesięcy), bo cóż było robić. Dzisiaj kupiłam żwirek i karmę i śpi teraz obok mnie
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Filomena 22:11, 20 paź 2014


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Czarny kot ! Super ! Masz pierwsze atrybuty bocianichy, którą wszyscy darzą wielkim uznaniem w obawie przed jej czarną mocą
____________________
Filomena-w zielonej aptece
eda 22:19, 20 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Śliczny dobrze mieć takiego pupilka Buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies