Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Rench 00:39, 04 lut 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
O jak barwnie u Ciebie,az się oczy radują
Ja nie wiem,że ten Twój czosnek niebieski tak pięknie sztywno stoi, mój jakiś powyginany ,pomtrchany był,że go wywaliłam zanim zaczął kwitnąć.

Buszowałam dzisiaj u Gabrysi i się natknęłam na sorbet miętowy z białym rumem , limonką/cytryną i lodem, który serwowałaś Poproszę o dokładną recepturę
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
iwonadm 07:20, 04 lut 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Ale piekielnie piękne piękności ten czosnek też wsadziłam po raz pierwszy mam nadzieję, że będzie tak samo ładnie rósł jak ten Twój. Kocham róże u Ciebie pięknie rosną. Więcej więcej więcej zdjęć
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
paniprzyroda 10:55, 04 lut 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Reniu, liście czosnku nie zachwycały, ale łodyżki z kwiatami sztywne Cierpliwości
przepis podam wieczorkiem, poszukam zajrzyj na pw
Iwonadm jeszcze parę fotek mam, wrzucę czosnki miałam pierwszy rok, wymagające nie były. Zastanawiam się, co z dużych wyrośnie w tym roku ( nie kopałam cebul Purple Sensation, Gladiator), nie dosadzałam nowych, bo chciałam zobaczyć, jak sobie dadzą radę.
____________________
Dwa ogrody
Dorota123 17:53, 04 lut 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie zestawione rośliny, aż by się chciało tak u siebie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
GorAna 18:31, 04 lut 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ale cudne zdęcia.....na przekór zimowej aurze
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Madzenka 20:01, 04 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Obkupiłam sięczksnkami do róż purpurowych, ale do piero u Ciebie zobaczyłam jakie to piękne połączenie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
iwonadm 20:06, 04 lut 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Czy te czosnki się jakoś rozmnażają?
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
popcorn 20:14, 04 lut 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
wow, jak cudnie! dobrej zabawy w sobote! pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
vita 17:08, 05 lut 2015


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
paniprzyroda napisał(a)
Yolka, ja stipę posiałam dobry tydzień temu, jak pisałam powyżej, już powschodziła. Ale już pod koniec kwietnia wynoszę ją do folii. Luty to chyba najwłaściwszy miesiąc na sianie roślin, które długo wschodzą lub wolno rosną po wschodach, a stipa nie powala szybkim przyrostem Dziś mnie coś połamało, chyba źle się pochyliłam, a planowałam właśnie wysiewy i ukorzenianie pelargonii, nic nie zrobiłam, to przynajmniej pocieszam się zdjęciami.


Ja wszystkie siewy bylin zrobiłam w listopadzie, przemroziło, dzisiaj wniosłam do plusowej temperatury. Podlałam, bo powierzchnia ziemi sucha jak pieprz, a ślimaków nawłaziło! Na resztę siewów czekam na koniec lutego.
Ten stary ogród to Cię chyba jeszcze długo będzie trzymał?
Z przyjemnością ogladam twoje zdjęcia, w tej chwili jedyna pociecha. Trzymaj się Przyroda i uważaj z pochylaniem się Ja uważam na kolana
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Pszczelarnia 17:19, 05 lut 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
paniprzyroda napisał(a)




Cudowne! I Twoje niebieskie donice - mistrzostwo. Szybko drzewa i krzewy urosną i w nowym ogrodzie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies