Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 22:55, 08 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Agnieszko, werbena powinna powschodzić na rabatach, na pewno u Małej Mi się wysiewa. Jak u mnie sie wysieje to wszystko, co w tracie sezonu wytrząsałam na rabaty, to mogę zacząć żałować
Joasiu, doczytałam o gnojówce z bzu, dziękuję
Teresko, wschody sa dobre, aby tylko dalej wszystko rosło. A na iryski musiesz sie skusić koniecznie. Mojej kamasji jeszcze nie widać, też się skusiłam
Bogdziu, urosną, a zaraz będzie u Ciebie cudna łączka pod bukami
Mira, siła wyższa, ale jeszcze w kwietniu też można wysiewać i w maju jednoroczne
rozark, no to szalejemy to nie jest groźne
Karola, wszystkie pikówki przewożę do nowego, chociaż teraz pracuje firma na górze, ale uważają, by za bardzo nie wietrzyć
Basiu, dzięki
Małgoś, damy radę
____________________
Dwa ogrody
Kuklik 17:06, 09 mar 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Mariolko, jestem pod wrażeniem twoich zielonych maluchów
Pokaż jak Ci kiełkują hostki o których mówiłaś
Pozdrawiam wiosennie
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
GorAna 19:55, 09 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Mariolka, wiosna na parapecie i w ogrodzie imonująca...iryski cudne, muszę pomyśleć o nich jesienią
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
paniprzyroda 20:48, 09 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kukliku - Izo, fotkę zrobię jutro w dzień, kiełki są malutkie, ale widać. Posiałam ryzyk fizyk, a nuż się uda
Gor Aniu, iryski cudne są, to trzy kolory, które mam




kwitną w najlepsze przebiśniegi, z bliska
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 21:09, 09 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
i z daleka, a pomiędzy lawendą krokusy, jednak to nie najlepszy układ, zarówno przebiśniegi jak i krokusy chyba zabiorę z tej rabatki, tu jednak dominować będą róże i byliny z odrobiną zimozielonych, kopać będę często, więc to niezbyt szczęśliwa miejscówka dla cebulek, rabata jeszcze nie czyszczona po zimie, dziś jednak zaczęłam porządki od cięcia szałwii, przetaczników itp.


połowa krokusów kwitnie
kremowe

żółte

fiolecikowe


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 21:15, 09 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
i białe w ostatnich promykach słońca


jutro ciąg dalszy cięcia i czyszczenia, do świąt może dam radę
____________________
Dwa ogrody
Tamaryszek 21:29, 09 mar 2015

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Witaj Mariolko, usiłowałam przeczytać cały Twój wątek, ale mi się nie udało. Ale i tak dowiedziałam się wiele. Twój stary ogród jest piękny, zauważyłam, że bardzo starannie komponujesz rabaty, dobierasz kolory, potrafisz wkomponować w ogród różne ładne elementy. Nowy ogród powstaje tak szybko, wszystko jest tak dopracowane, świetnie dobrane rośliny. I zaczynałaś od drzew..!
Nie doczytałam się , kiedy przeprowadzka. I ciekawa jestem, czy nowy ogród też będzie miał wnętrza.
Będę Cię odwiedzać!
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
monteverde 22:43, 09 mar 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Wszędzie wiosna tylko nie u mnie moje iryski nie kwitną jeszcze czytam, że hostki też wychodzą, super pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Margarete 11:09, 10 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Jest, jest, hurra wiosna jest ! Narescie
Widze że i do ciebie zapukała....
Krokusowy gaik oglądam i przebisniegowe kepki....jaka to radocha , prawda ? U mnie tez juz co dzien to wiecej kolorowych łebków widac....
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 11:11, 10 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
jakie cuda!! też mam krokusy z lawendą, dopiero po jej obcięciu krokusy widać, bo po prostu w nie wlazła
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies