Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 20:27, 25 lut 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
oregano żółte

na skalniaku macierzanka wyjątkowo dobrze wygląda, zwykle jest bardziej przymrożona po zimie, ale jaka zima, taka macierzanka


fotki bez kwiatków, ale to dowód na to, że wiosna jest i trzeba powoli zabierać się za czyszczenie rabat

Aniu, kalina bodnanteńska, pączki miała już w grudniu i pilnuję, kiedy je otworzy

a najbardziej czekam na takie słoneczko

____________________
Dwa ogrody
Krys 21:39, 25 lut 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Mariola pieknie wygladaja ranniki ,u mnie tez juz co nieco startuje pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 23:11, 25 lut 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
U ciebie to już wiosna w zaawansowanym stadium. Chyba też się przejdę pooglądać świat wokół a nie tylko ciecie, cięcie i cięcie
P.S. Poszło dzisiaj priorytetem
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Gabriela 23:33, 25 lut 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
paniprzyroda napisał(a)


Bogdziu, w ubiegłym roku zastanawiałam się, co to za znajoma roślinka, która pokazywano na forum o tej porze
wiedziałam, że podobną pielę jako chwast od kilku lat dziś się pokazała i już wiem, że wyrzucałam ranniki

G[/img]




Ojej, i straszno i smieszno... A ja je chcę kupować. Pytałam się właśnie u Bogdzi, kiedy lepiej sadzić.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
rozark 09:18, 26 lut 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Ja przyjęłam zasadę, że usuwam tylko to co znam. Jak nie rozpoznaje roślinki ( a jest tego trochę ) to ona rośnie aż wiadomo co ona, wychodzę z założenia, że usunąć zawsze zdążę.
____________________
pozdrowionka
Bogdzia 17:15, 27 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariolko nie skomentuje tego faktu u Ciebie ale u siebie skomentowałam
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Rench 22:19, 27 lut 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
U Ciebie wszystko ładnie rośnie,a u mnie niby zimy nie było prawdziwej a róże wielkokwiatowe podmarzły,żagwin pełny całkowicie zginał
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
paniprzyroda 00:34, 28 lut 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Krysiu, mam tylko jednego rannika, przynajmniej tyle ich/go było przedwczoraj, ale coś mi się wydaje, że jest ich więcej
jankosiu, wiosna obejrzana na szybko, żadnych cięć na razie ani pielęgnacji, weekend znów mam gościowy ale w nowym zakwitły kolejne krokusy
Gabrysiu, zostaję przy śmiesznie, skoro rosły do tej pory, to i teraz dadzą radę już pod właściwą opieką
rozark zasada bardzo dobra przy wysiewach, szczególnie nowych roślin, a jak jeszcze znaczniki się pomylą ale na skalniaku zestaw roślin ten sam od kilku lat
Bogdziu, odpowiem u Ciebie
Reniu, wszystko to może nie, źle wyglądają kukliki, żurawki mam takie jak Ty, same kołki stoją w tych, co jeszcze nie padły najlepiej z żurawek mają się zwykłe zielone, a ostatnie przymrozki położyły całkiem dzwonek od Ciebie, a całą zimę był zielony. No i można by tak jeszcze, ale miejmy nadzieję, że we właściwym czasie wszystko odbije w dwójnasób
____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 18:07, 28 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
To już wiosna, bo straty liczymy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AgnieszkaW 18:30, 28 lut 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ooo, jaką tu fajną wiosnę już widać Pozdrawiam Mariolko
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies