Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 21:58, 06 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Krys, nie dosadzałam irysków w ubiegłym roku, byłam ciekawa, jak się spiszą, chyba im się u mnie podoba, z nornicami prowadzę walkę, na razie się do nich nie dobrały. Szkoda Twoich irysków, może się jeszcze skusisz? Ja się zaraziłam nimi od Małej Ani
Jankosiu, rozplenica Black wyrasta na dużą. Wysiałam swoje nasionka którejś z traw, znalezione luzem w kieszeni, wzeszły też, ale nie potrafię rozpoznać co zacz, musi podrosnąć
Basiu, iryski warte grzechu U mnie też nastąpi selekcja, jestem pewna, że nie wszystko zechce rosnąć, na razie eksperymentuję.
Aniu Trochę się uzbierało To jedyny moment, kiedy mogłam pokusić się o wczesne wysiewy w takiej ilości, na drugi rok już nie będę miała miejsca a wysiewane byliny w czerwcu nie sprawdzają mi się.
Zielona Mam dwa ogrody jak na razie, ale też sporo osób przewija się przez mój dom i każdy zwykle wypatrzy jakąś roślinkę dla siebie
____________________
Dwa ogrody
AgnieszkaW 22:03, 06 mar 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jestem pod wrażeniem Twoich wysiewów Ja w tym roku z braku czasu (i ochoty) postawiłam na naturalne rozsiewanie, ciekawe, czy werbena mi wzejdzie na rabacie Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
JoannA 22:04, 06 mar 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Pięknie i wiosnnie z tymi irysami Mariolu. U mnie też zaczynają kwitnąć ale ja mam Harmony to trochę późniejsze.
Ilość wysianych roślinek wyjątkowo imponująca i pięknie Ci rosną.
Na nornice może wypróbuj gnojówkę z czarngo bzu, jak nie ma świeżego to może być suszony. Liście, łodygi i owoce.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Tess 09:54, 07 mar 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Łaał, ależ bogata rodzajowo i dorodna plantacja.
O niektórych kwatuchach nawet nie słyszałam (oman wspaniały).
Wyższy stopień wtajemniczenia.

Wracam obejrzeć wstecz.
edit po powrocie
Irysy cudne. Chodzą za mną już trzeci rok i jakoś zapominam o ich nabyciu w odpowiednim czasie. Muszę supełek zawiązać
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Bogdzia 18:57, 07 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Podziwiam woje zasiewy, pięknie Ci rosną a ilosc imponująca. Iryski tez piękne , u mnie ledwie kiełki .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
mira 19:55, 07 mar 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Iryski też u mnie wczoraj pokazały kolor a mam pierwszy raz. Też w nocy było -5 gdzie tam o 6 rano a dzień potem cudniasty.
POdziwiam Twoją plantację! jest imponująca będę zaglądać dalej bo ja nie będę szaleć w tym roku z nasionami.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
rozark 08:40, 08 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
a jak co roku poszaleję z zasiewami .
Będzie ich tyle ile miejsca starczy
____________________
pozdrowionka
popcorn 19:24, 08 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mariolko, ale masz plantację! Gdzie Ty to mieścisz? U mnie zabrakło południowych parapetów, zachodnich też, muszę przystopować hehe

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
barbara_kraj... 22:25, 08 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Mariolko, odpowiedziałam. Sprawa jest problematyczna. Ciekawa jestem, co postanowisz?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Margarete 22:39, 08 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale tego nasiałaś
Iryski śliczne, moje dopiero wychodzą
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies