Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Kindzia 09:21, 15 mar 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dzięki Mariolko

U nas słoneczko świeci!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Robertop 15:01, 15 mar 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Witam, podziwiam siewki i rozsady parapetowe. U mnie w tym roku musi obejść się bez tego, bo nie mam miejsca i czasu. Pozdrawiam.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Gabriela 18:24, 15 mar 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ależ masz już tych siewek dużo. U mnie ciągle jeszcze nic. Ale obiecuję sobie zacząć jak tylko za parę dni skończę jedną większą robotę.
Małe irysy piękne, ja też się nimi cieszę w tym roku, dostałam od Ani cebulki niebieskich. Jak one się nazywają fachowo?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
barbara_kraj... 19:19, 15 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
paniprzyroda napisał(a)


kupiłam nasionka groszku wieloletniego, miałam biały i zawsze świeże bukieciki, niestety, wymarzł ostatniej mroźnej zimy, różowy rośnie w pracy, ale sadzonki za nic nie chcą się przyjąć, spróbuję z nasionami, a jednoroczny na bukiety, może być ładny


Lubiłam ten Groszek szerokolistny, ale w końcu go zlikwidowałam bo dla powojnika miejsce było potrzebne. Teraz nie mam ani jednego, ani drugiego

Mariolo, jak go będziesz siała, to od razu na miejsce stałe. On nie lubi przesadzania, bo ma dłuuugi korzeń palowy. Pnie się wysoko.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
paniprzyroda 21:44, 15 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kindziu, słoneczka dziś i u mnie troszkę było
Robert, miło że zajrzałeś
Gabrysiu, jak swoje nasiona wysiejesz, to mniej rozsad też nie będziesz miała, ja rozłożyłam sobie w czasie pikowanie
jasnoniebieskie irysy to Gordon, fotka była, ale wstawiam dla porównania

ciemniejsze, szafirowe to Harmony, w rzeczywistości jeszcze ciemniejsze, dzis słońce pokazywało się tylko sporadycznie

Katharine Hodkin

przy okazji sprawdziłam, że fioletowe Pauline też mam posadzone, ale jeszcze się nie pokazały, tak po prawdzie, to zapomniałam, gdzie je posadziłam

a to kupowane w ub. roku ciemierniki, wybierałam już po przekwitnieciu i liczyłam na inny kolor niż biały

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 21:56, 15 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Basiu, miałam właśnie biały groszek szerokolistny, rósł dość wysoko, ale do opanowania, korzeni się głęboko i dlatego właśnie nie mogłam utrzymać sadzonek różowego. Mają jednak jedną wadę, rozsiewają się intensywnie, jeśli pozwolimy dojrzeć nasionkom.

Moje trzy różne, młode kaliny w nowym, mam jeszcze białą, która kwitnie w maju




____________________
Dwa ogrody
Zielona 22:37, 15 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
mmmm... kalina już pachnie, prawda?
Ja posadziłam iryski Harmony. Są już spore, ale nie kwitną. Kiedy patrzę na Wasze łany wiem, że na pewno dosadzę ich więcej.
popcorn 19:02, 16 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kaliny! te irysy sa cudne!! Tak gesto sadzilas, bo chyba nie urosly tak szybko?? pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 19:03, 16 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Biegam po wątkach w poszukiwaniu wiosny, a tu takie cuda, W przyszłym roku muszę mieć te kwituszki, zwłaszcza, ża lubię niebiesko i pokrewnie do niebieskiego. Pozdrawiam i więcej ciepła życzę. U mnie wieje mocno i jest dość zimno
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
bogumila 19:05, 16 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Podziwiam łany irysków,ciemierników i parapetówki.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies