Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

popcorn 08:22, 04 maj 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
mmm, jaki busz! mam takiego mały kawałek
Siewki hosty! suuuper Tego u mnie jeszcze nie było
Olbrzymia brunerka cudna! Ten gąszcz kwiatuszków!

Gdybyś w wiadomej szkółce trafiła jeszcze na srebrnolistne, to też z 5 bym bardzo chciała Miłego dnia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
jankosia 08:29, 04 maj 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
A czemu akurat dla Jankosi chwast? Czym ja Ci podpadłam hę?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Pszczelarnia 08:43, 04 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
paniprzyroda napisał(a)

i na dobry dzień


I to będzie dobry dzień!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Zielona 09:12, 04 maj 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
O mamusiu, jakie piękne serduszki i jak cudnie kwitnąca brunnera! Jednak to nieprawda, że nie ma cudnych roślin do cienia. Gęsto na tych Twoich rabatach, Mariolu, a to niby młody ogród
Tess 12:52, 04 maj 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Kamasja się ładnie rozmnaża. Jak ma za dużo cebul (jest za gęsto) to marnie kwitnie (a nawet wcale). Dlatego co kilka lat trzeba cebule wykopywać i te duże zostawiać u siebie, a mniejszymi się dzielić
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
monteverde 16:15, 04 maj 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
paniprzyroda napisał(a)
Zielona Marto. Do wcześniejszego postu odniosę się w bardziej sprzyjających okolicznościach czasowych. Zawilce gajowe dadzą radę pod jeżówkami, tylko czy za bardzo ich później nie zdominują? Spróbować zawsze można, a potem zobaczysz. Poproszę o adres.
yolka - lubimy niebieskości O kancikowaniu nawet nie mam czasu pomyśleć. Jeszcze przesadzanie u mnie trwa.
Aniu, Zielona ma dobre oko oto co zastałam dziś rano, kiedy pojechałam otworzyć folię

mam judaszowca, co miał być pierwszym grujecznikiem rośnie trzeci rok i postanowił zakwitnąć, fotka kiepska, bo pochmurno było, może po południu uda mi się lepszą zrobić to zamienię


magnolia po deszczu



U mnie niestety paków żadnych nie ma ale za to zaczyna wypuszczać listki ten judaszowiec- grujecznik w ogrodzie masz istny już busz ślicznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Margarete 16:33, 04 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Dzieki za ciepłe słowa pod moim adresem i mojego ogródka -
Pozdrawiam i zapraszam !
Buziaki dla ciebie i Danusi !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Nikita 01:51, 05 maj 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
paniprzyroda napisał(a)


Będziesz miała w tym roku prawdziwy gąszcz host...nic się nie martw... przyjedziemy całą ekipą...coś tam na pewno "uszczkniemy"

Mariolko u mnie w wątku jankosia wkleiła kilka zdjęć z piątkowego spotkania…zapraszam do oglądnięcia
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4041-szmaragdowy-zakatek?page=248
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
paniprzyroda 10:50, 06 maj 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Szalony maj... kolorowy i kwitnący, doba za krótka albo musiałabym się sklonować, warzywa sieję, pikuję, dalie czekają, wybaczcie, że do Was zaglądam cichaczem lub wcale jak będzie padać, może nadrobię



Karola, jak trafię srebrne w przyzwoitej cenie to kupię, w wiadomej szkółce ich nie ma. Nie ścinaj kwiatostanów swoim, rozsiewają się, uzbierałam doniczkę siewek zielonych.
Jankosiu, ta fotka to tak odnośnie fioletowego chwastu dla Ciebie w takim razie szczawik jadalny z żółtym oregano, bylina, zimuje, już zaczął ładnie przyrastać.

Tess, nie zapomnę
Aniu, no troszkę robi się busz, ale tak ma być
Zakwitła jednym z dwu kwiatów młoda magnolia w nowym, ma być Betty

Małgosiu
sasanki przybierają w obwodzie, drugie kwitnienie

i miały być białe, a są kremowe z różową smugą, na dodatek z jednej cebulki po dwa, trzy pędy idą, różowe kwiatostany hiacyntów wycięte

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 11:04, 06 maj 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Nikito, zajrzę wieczorkiem, jak jeszcze będę miała siłę klikać
Zielona, a rozważałaś orliki? to pełne z ubiegłego roku, zaczynają wcześniej niż pojedyncze



zaczynają powojniki
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies