Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Gardener27 14:25, 21 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Imponująca kolekcja róż i bylin Rabaty aż kipią od ilości roślin Pięknie

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Margarete 14:17, 22 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Sesja edenki piękna , ona pasuje do takich eleganckich naczyń...sama w sobie jest elegancka a jeszcze jak sie ją odpowiednio pokaże...

Falstaff sliczny i twój Leoś tez pokazuje na co go stać - pi.ękne rabaty, cudne róże i nie tylko róże....

Co do pytania u mnie o Q of S to póki co jej nie znakazałam w żadnej z renomowanych śzkólek, co najwyzej zapisałam sie na jesienna dostawe bo przyjmuja zapisy, jeszcze p[oszperam - jak nie trafie to dołożę 1 sztuke dla ciebie do tego zamówienia na jesień, ok ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
mirkaka 17:37, 22 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Zachwycają róże, nie żal Ci obrywać świeżych płatków LO do suszenia? Ja bym nie maiła serca
Pirouette, też mam wyrosła w tym roku przeogromna ale jeszcze nie kwitnie. Leonardo też u mnie piękny.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Gabriela 21:28, 22 cze 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Bajeczne róże, Eden Rose wygląda bardzo szlachetnie, Falstaff cudny, a czarna dalia - sama wiesz, dbaj o nią bardzo.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
yolka 21:33, 22 cze 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ależ bogata kolekcja róż i wszystkie sliczne, podobaja mi się wszystkie białe i bladoróżowe, jeszcze rok temu kolor ten nazwałabym majtkowym, ludzie poglądy jednak zmieniają Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
paniprzyroda 00:37, 24 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Joasiu, to Pastella, niestety, chwilowo zjedzona przez lawendę, w pierwszy słoneczny dzień bez deszczu muszę lawendę skrócić, bo zasłoniła wszystko

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:42, 24 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gardener27 - u Ciebie równie gęsto do kolekcji róż to jeszcze mi daleko i chyba nie dążę do tego, ale przyjemnie mi, że Ci się podobają; nie tylko róże kwitną
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:59, 24 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Małgosiu, to jeszcze dogadamy się, do jesieni daleko dla Ciebie Pashmina troszkę potargana przez deszcz i wiatr wreszcie zobaczyłam jej pudrowy kolor


rozwinęła płatki Jasmina, jak dotąd nie zachwycała, bladożółte liście, małe, ale już ruszyła się trochę
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 01:13, 24 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mirkaka - oberwałam część płatków LO, ponieważ miałam pryskać na grzyba, powiem, że suszone straciły dużo ze swojego zapachu, silniejszy aromat ma moja stara nn
Pirouette sadziłam latem w ub. roku

____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 01:14, 24 cze 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
paniprzyroda napisał(a)
Mała Mi ogród kipi, ale jak zacznie się wylewać, to będą akurat kolejne rabatki po budowie do zrobienia, co nieco jak mnie wnerwia, z powrotem przenoszę do starego, tym sposobem kopię nieustannie
wypatrzyłam w pobliskiej wsi piękne piwonie, w kolorze ciemnego buraczka, nie odpuszczę, wyślę eMa na negocjacje
odmiany się nie zgadzają, aż żal pisać nazwy, że miała być ta i ta
Aniu, wiązówka ma się dobrze, w górę nie idzie, ale kępka fest wszystkie patyki różane padły, i moje, i od Ciebie, i chociaż trzymam je jeszcze, to chyba z nich nic nie będzie, trudno, a skubane hortki zielone, każdy patyk, który wetknęłam, nawet nie maczając ich w ukorzeniaczu. Piwonia z maźnięciami niech no tylko się trochę rozrośnie



To niech maźnieta się rozrasta

Ja też kopię nieustannie, ale Ty chociaż masz jeszcze gdzie przenosić.. a ja wsadzam do warzywnika.. bo i tak nie mam czasu na warzywka, to chociaż jedna rabata robi za przechowalnik

Focie obejrzałam..zamiast pracować.. muszę chyba zablokować dostęp do forum
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies