Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

paniprzyroda 22:07, 15 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dzielżany wymiatają jak kolorowo, aż oczy rwie Chłopcy zwolnią plac nawet się nie obejrzysz kiedy. U mnie w miejscu piaskownicy pod lipą stół. A tak niedawno w piasku stały traktory różnej maści i wyrastało zboże zawzięcie siane przez młodszego... Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Ania74 22:21, 15 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Kolorowo to prawda... ale wiesz, te zielone ciuchy w pracy! i za płotem zielono... no ileż można! Coś dla odmiany KOLOROWEGO mam w ogrodzie
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
paniprzyroda 22:26, 15 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Rozumiem Zażartowałam w domu, że kolor elewacji na nowym budynku może być w odcieniach oliwki. Zakrzyczał mnie zgodny chór "Tylko nie zielony"
____________________
Dwa ogrody
Magdalenka 10:01, 16 sie 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Ania74 napisał(a)
Na życzenie Magdy skrzynka z tarasu - obsadzona cyniami, komarzycą, bazylią i jakaś pelargonia jedna się zaplątała(fantazja twórcę poniosła...


Pięknie dziękuję Aniu. Tobie wyszło obłędnie. Muszę coś takiego u siebie powtórzyć w przyszłym roku. W tym moje skrzyniowe kompozycje są beznadziejne Pelargonie bardzo słabo mi rosną, nie wiem jaka może być tego przyczyna
Pozdrawiam ciepło.
____________________
Magda Na Francuskiej
tabliczkazna... 11:33, 16 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Ania74 napisał(a)
I nowa rabata o poranku. A po południu chłopaki tam dzisiaj wkroczyli i połamali mi kilka łodyg miskanta... a miały kwitnąć... buuu... No mówię Wam jak mi było smutno... szok! Chociaż przecież wiem, że odrośnie i w ogóle... ale jednak!


Moja siostra ma córkę w wieku mojej Oliwki i ostatnio słyszę, jak moje dziecię mówi: lepiej uważaj na ten ksak, bo jak sie złamie to mama sie wkuzy...

Śliczne hortki i skrzyneczka tez. U Ciebie sa wszystkie kolory swiata i mi sie podoba. W innych aranżach kluloby w oczy... Chyba ten las tak dobrze działa
____________________
Marta
Ania74 16:34, 17 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Moja siostra ma córkę w wieku mojej Oliwki i ostatnio słyszę, jak moje dziecię mówi: lepiej uważaj na ten ksak, bo jak sie złamie to mama sie wkuzy...

Śliczne hortki i skrzyneczka tez. U Ciebie sa wszystkie kolory swiata i mi sie podoba. W innych aranżach kluloby w oczy... Chyba ten las tak dobrze działa


Mnie się też podoba a co będę ukrywać , choć nie wszystko i nie bez zastrzeżeń.
Parę rzeczy bym zmieniła, ale... co mi tam! Za rok i tak bedzie inaczej
Chyba faktycznie ta zielona ściana za plecami ogrodu zniesie wszystko... lub prawie wszystko
Na razie mi taki układ odpowiada, ale wiadomo... gusta się zmieniają
Dzięki za odwiedziny. Idę zajadać malinowca...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Ania74 16:36, 17 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Magdalenka napisał(a)


Pięknie dziękuję Aniu. Tobie wyszło obłędnie. Muszę coś takiego u siebie powtórzyć w przyszłym roku. W tym moje skrzyniowe kompozycje są beznadziejne Pelargonie bardzo słabo mi rosną, nie wiem jaka może być tego przyczyna
Pozdrawiam ciepło.

Pokazałam tylko jedną skrzynię, reszta też jest beznadziejna... ale faktem jest, że się nawet pięciu minut nie zastanowiłam co i jak posadzić... no i wyszło jak wyszło.
Ta jedna wypaliła
I być może powtórzę taki układ w przyszłosci... albo podobny
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Ania74 22:07, 17 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
paniprzyroda napisał(a)
Rozumiem Zażartowałam w domu, że kolor elewacji na nowym budynku może być w odcieniach oliwki. Zakrzyczał mnie zgodny chór "Tylko nie zielony"

No właśnie... Dzięki za wizytę
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
agatanowa 22:23, 17 sie 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Ania74 napisał(a)
...Na trawniku pojawiły się groźne zwierzęta...



ale się uśmiałam, jaszczury u Ciebie się wylegują w trawie

masz już bardzo sielsko w ogrodzie i przede wszystkim bardzo zadbanie
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
MamaMagda 23:16, 17 sie 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
nie było mnie tylko przez weekend a tu tyyle postow!

cudne masz rudbekie!! uwielbiam je u mnie rosną masowo w części 'warzywnej' bo namiętnie ścinam je do wazonów
floksy za to wszystkie juz przekwitly u mnie
teraz na topie jest tyton ozdobny - zapach w calym ogrodzie!
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies