Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

MagdalenaK8 20:30, 24 wrz 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Tym razem wiedziałam kiedy wpaść , bajzlownik przepiękny i jeszcze widzę że "jest metoda w tym szaleństwie" będzie pięknie oj będzie. A i kręgosłup mogę wymasować ...matko co ja wypisuję nic dziś nie piłam ?
Trawkami to mnie trochę zmartwiłeś ...mam nadzieję że się ukorzenią, ale od teraz będę Ciebie słuchać ...i na jesień trawek nie wsadzać .
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 20:37, 24 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia lekcje brałem u Ciebie w robieniu bajzlu




____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:44, 24 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
MagdalenaK8 napisał(a)
Tym razem wiedziałam kiedy wpaść , bajzlownik przepiękny i jeszcze widzę że "jest metoda w tym szaleństwie" będzie pięknie oj będzie. A i kręgosłup mogę wymasować ...matko co ja wypisuję nic dziś nie piłam ?
Trawkami to mnie trochę zmartwiłeś ...mam nadzieję że się ukorzenią, ale od teraz będę Ciebie słuchać ...i na jesień trawek nie wsadzać .
Pozdrawiam


Tak mi się wydaje że mam jakiś plan na tą część ogrodu ale co mi z tego wyjdzie czas pokarze
Tyle chętnych na mój kręgosłup że do razu mi lepiej Ja sobie popijam właśnie winko więc i Ciebie mogę poczęstować
Trawy dopiero będę zamawiał na wiosnę a za Twoje trzymam mocno kciuki Nie słuchaj starego szaleńca ogrodowego

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Napia 20:56, 24 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Przemku, naprawdę jestem pod wrażeniem... Ogród nie do poznania... Wiosną będziesz nas zachwycał zdjęciami nowych rabat z różami, żurawkami i trawamiA gdzie przesadziłeś budleje?
Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
MagdalenaK8 20:59, 24 wrz 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Piję w takim razie z Tobą i za Twoje rabatki , też sobie winka nalałam .
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 22:12, 24 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Napia napisał(a)
Przemku, naprawdę jestem pod wrażeniem... Ogród nie do poznania... Wiosną będziesz nas zachwycał zdjęciami nowych rabat z różami, żurawkami i trawamiA gdzie przesadziłeś budleje?
Pozdrawiam


Dzieję się ostatnio u mnie ale na razie wygląda to nieciekawie wszystko rozgrzebane a rośliny ledwo żywe
Budleje przeniosłem na drugą stronę domu Posadziłem w 10 metrowym rzędzie pod balkonem Będą tam mieć dobre warunki jak przeżyją

Macham
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 22:15, 24 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
MagdalenaK8 napisał(a)
Piję w takim razie z Tobą i za Twoje rabatki , też sobie winka nalałam .


Więc za rabaty a w gardła nasze Siup....
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
GosiaJoanna 22:35, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Kilof mnie przeraził...u mnie czarnoziem ale po tej suszy też kilof by się przydał
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Ozz 22:36, 24 wrz 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Przemek żurawki kupuje od razu na palety

A nie opłaca Ci się bardziej już zainwestować o tej porze roku we wrzosy wmiast begonii? Dłużej posłużą, przynajmniej do wiosny

Ciekawa jestem przemiany, ciekawa.
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Gardener27 22:43, 24 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
GosiaJoanna napisał(a)
Kilof mnie przeraził...u mnie czarnoziem ale po tej suszy też kilof by się przydał


Czarnoziem ...marzenie ogrodnika U mnie glina i kamienie Kilof szedł w ruch kiedy nie mogłem wbić rydla czyli przy każdej roślinie Mówisz że susza u Ciebie a u mnie tak mokro że tonie się po kolana
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies