Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

Gosiniak 15:07, 27 mar 2014


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Hej odpowiadam na pytanie zadane u mnie, jak znajdziesz podobny bukszpan to jak najbardziej mogą być bukszpany zamiast trzmielin, w zasadzie pasuje to i to, ale jak dla mnie powinny być te rabatki do siebie podobne, czyli mieć ten sam układ, tak po prostu lubię, ale to kwestia gustu oczywiście.
Pozdrówka
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
marta_d 15:41, 27 mar 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
no wlasnie ja tez lubie taki "porzadek" i chcialam zrobic tak jakby odbicie lustrzane, dlatego zdecydowalabym sie na bukszpan, ten na nozce to podarek od naszego stolarza, nie wiem czy dostane gdzies podobny, moze wybiore sie do szkolki znajomych do Przytoku, jak nie bedzie identycznego i zamowic takiego tez sie nie da, to wsadze ewentualnie jedna kule na pniu, byle by bukszpanowa dzieki za porade - wlasnie takiego konkretnego zdania trzeba mi bylo
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
olga_ 20:20, 27 mar 2014


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
Martuś piszesz że to długi proces do pokazania swojego całego ogrodu i wizytówki.. powiem Ci że też jestem w takiej systuacji.. Co do rabatki to rzeczywiście powinny byc jak najbardziej podobne, ale to tylko moje skromne zdanie pozdrawiam i czekam na Twoje dalsze poczynania...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
Napia 11:18, 28 mar 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Pomysł z wykładaniem gazet pod korę uważam za świetny, chyba też go zastosuję Wcześniej o nim nie słyszałam.
Czy w Zielnej Górze już wiosna? W Poznaniu dziś pięknie, aż się oczy śmieją Pozdrawiam serdecznie i czekam na nowe zdjęcia Twojego ogrodu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
marta_d 11:30, 28 mar 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Witaj Agnieszka dzis pogoda w zielonej jak w listopadzie - mgly,zimno kompletnie niezgodna z prognozami :/ ale weekend podobno ma nadrobic bede czekac az zalozysz swoj watek i podgladac Twoje poczyniania w ogrodzie pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na forum
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Napia 01:18, 29 mar 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Hej Marta, dzięki za miłe słowa Myślę, że przyjdzie czas na założenie wątku i zdjęcia W tej chwili mam za mało czasu, zwiedzam ogrody i wciąż mi mało Pozdrawiam ciepło i życzę na weekend pięknej pogody. Do zobaczenia
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
aksamitka 12:18, 29 mar 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
marta_d napisał(a)
(...) dzis pogoda w zielonej jak w listopadzie - mgly,zimno kompletnie niezgodna z prognozami :/ ale weekend podobno ma nadrobic (...)

U nas w kończącym się tygodniu zapowiadali cały tydzień brzydkiej pogody (pochmurne dni, deszcz, przymrozki), a w rzeczywistości było bardzo ładnie poza środą. Pogody nie oglądam, bo to troche jak z lotto. Nie ma to jak samemu przewidywać złą pogodę po bólu w kościach.
____________________
Pozdrawiam :)
madeline28 20:47, 29 mar 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Hej, u nas też już wiosna zadomowiła się na dobre (mam nadzieję), chociaż noce nie należą jeszcze do najcieplejszych. Jak tam Twoje prace w Ogrodzie? Czekam na fotorelacje
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
marta_d 15:27, 05 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Praca w ogrodzie wre dzisiaj miała być ładna pogoda, ale niestety prognozy się nie sprawdziły, z rana padało, później troszkę przestało i w międzyczasie wysiałam sałatę, marchew, rzodkiewkę
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 15:29, 05 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Najaktualniejsze zdjęcia z ogródka przy stolarni


szałwia
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies